www.sudzibas.lv Dataleks Tukši solījumi, neesošas garantijas

Dataleks - Tukši solījumi, neesošas garantijas

Neiegādājieties preces uzņēmumā Dataleks Plus!!!
Visu laiku tikai sola, taču rezultāta nav. Sūda kantoris, kuram visu laiku problēmas. Pasūtītās komponentes sola vienā dienā, bet, kad diena pienāk, tad pēkšņi izrādās, ka tādes neesot nekur Rīgā. Visu laiku kko stāsta un ir tūkstotsunviens iemesls, kādēļ nav izdarīts solītais.

SIA "Dataleks Plus" atrodas bijušā "Marals-SIA" telpās. "Marals-SIA" "pārdots" citam īpašniekam, mainījis adresi, taču konkrētajā vietā nav iespējams atrast. Taču bijušā Marals telpās lieliski saimnieko Dataleks Plus ar tiem pašiem darbiniekiem, tiem pašiem telefona kontaktiem, kurus atradīsiet Marals mājaslapā cpu.lv/shop

Visas Marals dotās garantijas datoriem ir zudušas, jo Dataleks Plus par to neatbild.

Iegādājoties datorus šajā firmā jūs riskējiet ar garantiju, jo nav nosakāms, cik ilgi šis brīnišķigais kantoris pastāvēs un vai pārspēs Marals-SIA rekordu.

S s.aturn 26.05.2011

Абсолютно согласен с предыдущим комментатором. Все такие магазины и интернет-магазины товар берут из одной "бочки". Отличается только цена, обслуживание и сервис. Сам собирал себе компьютер по отдельным комплектующим. Довелось и в даталекс.лв кое что себе купить. Обслуживанием остался доволен, цена сама привела меня туда, ну а с сервисом - посмотрим.

I Igors 14.08.2011

Когда был последний раз в Латвии заехал и купил монитор там в подарок человеку, ну вроде ещё не развалился на скока я знаю, вид у вашей компании ооочень стрёмный... отношение тоже было полу наплевателькси-пофигистическое. Сейчас вот лазил по сс.лв и смотрю ваши фантастические сборки компов за космическо низкие цены ( одна видеокарта в сборке стоит больше чем весь комп). Ребята или вы шарлатаны которых грубо говоря за яйца ещё не взяли или у вас какието супер контракты на поставку комплектующих, но я проста не вижу как вы можете навариватся на таких ценах ( может я слепой и поэтому до сех пор не имею собственого бизнесса ). Может какието обороты речи покозались обидными работникам даталекс, но вот примерно такое отношение было и ко мне при последнем визите туда. К новому году собераюсь приехать домои и обезательно навещу ваше контору и куплю ваш мощный комп за не столь мощную цену, только ради интереса что же понастаящему в этой блестящей обёртке и как долго он проработает, хотя снова повторюсь монитор до сих пор в полном рабочем состоянии.

за ошибки и не грамотность прошу простить на русском давно не писал

V Vladimirs 27.08.2011

А вот я например и стационары брал у них и ноутик и даже сервера! Все быстро и четко!

S s.aturn 24.10.2011

Vairākas reizes esmu sūtījis preces ap 300-400 ls. Un visās reizēs preces jau bija veikalā nakamajā dienā, tā kā nesaku pagaidām neko sliktu.

J Jānis 23.11.2011

Lieliska firma un serviss.

L Līga 23.11.2011

Briesmīga firma un serviss.

L Līga@Janis 23.11.2011

Redziet, tā kā mēs te varam spamot ko vēlamies un bez īpašas reģistrācijas, kura piesieta persōnai, tad atliek izvest secinājumus.
Ja man piederētu firma DATALEKS, tad gan jau ne vien tādās vien uzslavas par mai te lasītu.
Vienriez ar šo firmu esmu saskāries un nosolījos ka vairs nekad to nedarīšu. Lai viņiem veicas.

S s.aturn 19.12.2011

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Visiem Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgo Jauno 2012.gadu!!!

F Fulla 17.10.2012

Gribēju šai veikalā nopirkt blenderi un sāku meklēt atsauksmes. Izlasīju visus šos komentārus, atvainojiet, bet man ir sajūta, ka rakstījis 1 vai 2 cilvēki, jo visu laiku maļ vienu un to pašu. Nu nez vai tur visi tikai datorus pērk un nez vai visi zina kāda firma bija iepriekš un kādas tur sejas sēž, ņemot vērā, ka veikalam ir 3 adreses. Vairāk izskatās pēc psihopāta, kuram nepaveicās un mēģina te taisīt antireklāmu.

J jeff 16.11.2012

согласен со всеми, гнилая контора, как и продавцы!