www.sudzibas.lv Dataleks Slikts serviss

Dataleks - Slikts serviss

Dataleks internetveikalā nav vērts iegādāties preci jo tā praktiski ir vislētākā no visām piedāvātām un galvenais, ka preces nav. Ir pat situācija, ka Latvijā tāda prece nav vispār pieejama, bet dataleksā ir un par lētām naudām. Tai vietā lai nemaldinātu klientus ar neesošu preci no saraksta, turpina piedāvāt neesošu piedāvājumu.
Pasūtot preci atsūtīja vēstuli, ka ir izveidots pasūtījums un pazuda, nekādas atbildes, ne ziņas, ka pasūtījums netiks izpildīts vai arī kad tiks izpildīts. Pirms pasūtīt dataleksā vērts apskatīties citus piedāvājumus vai maz tāda prece ir pieejama un vai citiem tāda arī ir.
Bizness laikam viņiem tāds - ka visādi muļķīši sasūta pieteikumus par lētām precēm un kāda prece ir tādu arī tirgo. Vismaz no 10 muļķīšiem vienam, kaut ko notirgos...

Papildināts [email protected] 19.01.2018

Nekas netika atrisināts

T Tong Po 19.01.2018

Vai tik šis nav no tiem e-veikaliem, kam ik pa pāris gadiem mainās īpašnieks?

Ja tas tā ir, es ieteiktu apdomāt, vai maksāt naudu šādam e-veikalam. Nomainoties juridiskai personai - īpašniekam, jaunais īpašnieks nekādas saistības par iegādāto preci neuzņemsies, jo saistības pastāv starp pircēju un pārdevēju - SIA. Izkārtne (dataleks.lv) neuzliek nekādas juridiskas saistības jaunajam īpašniekam pret iepriekšējā īpašnieka klientiem.

Domājiet, kam maksāt naudu! Un sekojoet līdzi lursoftā pirmas jelko pārskaitiet viņiem uz kontu - vai nav sākuši uzkrāt nodokļu parādus. Tas var būt iespējamo problēmu signāls.

T Tong Po 19.01.2018

e-veikala īpašnieka adresē ( Neļķu iela 14, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167) norādītā uzņēmumu vēsture.

Pacco_al 20.01.2018

Ko nozīmē pazuda? Zemitāna iela 6, korpuss A ofiss ir slēgts, tālrunis 67275758 neatbild? Jeb tu gribi, lai tev sūta e-pastu par katru izdarīto soli? Kāds ir pasūtījuma saņēmšanas vai piegādes datums?
Ja cilvēks ir tik tizls, ka viņam viss ar karoti mutē ir jāiebāž un vēl viņa vietā jāsagremo, tad ir jādodas uz parastajiem veikaliem, kur prece ir plauktā, kur to var redzēt un kur tā nu 100% kaut vai pēdējais eksemplārs ir uz vietas.
Cik reizes esmu iepircies Dateksā viss ir bijis vienmēr laikā un korekti.
Jā kadreiz tas bija Metaleks un? Ja tev viens sekss ir neveiksmīgs, tad viss līdz mūža galam savu krānu vairāk arā no biksēm nevilksi?
Zvani un noskaidro kur ir tavs pasūtījums, ja piegādes/saņemšanas datums jau ir pagājis, ne vis te savu tizlumu demonstrē un ceri, ka pēc šeit atstātās sūdzības tevi uzreiz uz rokām ofisā ienesīs un pēc tam ar taksi mājās aizvedīs, lai tiekai tu ieliktu statusu - Atrisināts. Tā nebūs tirliņ.

T Tong Po 22.01.2018

Tu pats nedaudz tā kā neesi saputrojies? Sūdzība par Dataleks nevis Dateks. Jeb Tev tie ir viens un tas pats?