www.sudzibas.lv Dataleks Slikts serviss

Dataleks - Slikts serviss

DATALEKS internetveikals - tā ir kolosāla vilšanās.Iegādājos trauku mazgājamo mašīnu kura bija bojāta. Mana vaina, ka pazaudēju garantijas un pirkšanas talonu, lūdzu firmai lai izpalīdz un atsūta kopiju par pirkumu, vazāja aiz deguna mēnesi, solīja ka atsūtīs, gala rezultātā neatsūtīja.Firmai svešas cilvēciskās attiecības un klients ir mēsls priekš viņiem.NEIESAKU NEVIENAM AR ŠO FIRMU SADARBOTIES.

Dainis 12.01.2018

Jūs pazaudējāt, garantijas talonu un tagad uzņēmums ir ''Firmai svešas cilvēciskās attiecības un klients ir mēsls priekš viņiem.NEIESAKU NEVIENAM AR ŠO FIRMU SADARBOTIES.'' neliekas nedaudz neadekvāti? vai vismaz izskaidrojiet kāpēc šādi apvainojumi.

Pacco_al 16.01.2018

Šad un tad kaut ko paņemu Dateksā, viss ir labi. Iesaku. Pasūtījumi vienmēr ir saņēmami norādītajā laikā. Vienreiz atgriezu preci arī nebija nekādu problēmu.