Dataleks - krāpnieki

Pasūtīju no Dataleks printeri. Pa telefonu un e-pastā teica, ka piegāde būs 3Ls, bet printeris 26.50Ls. Dzīvoju Rīgā, netālu no Mārupes. Atbrauc kaut kāds dīvains tipiņš ar manu printeri, knapi runā latviski. Spiežu šim rokā 30Ls, a šamējam neesot ko izdot. Skrēju uz veikalu naudu mainīt. Atskrienu atpakaļ, izrādās jāmaksā 31.85. Prasu par ko. Saka, ka piegāde 5Ls. Pasūtīju viņu ar visiem vējiem atpakaļ uz čigānzemi. Galu galā izrādījās, ka aiz Āgenskalna viņiem jau skaitoties ne-Rīga. Neņemiet no viņiem neko.

H

J Jānis Ozols 09.07.2012

Pareizi izdarīji, ka pasūtīji *irst. Varēji pasūtīt arī tad, kad šim nebija, ko izdot. Interneta veikali mūsdienās netrūkst.

J jeff 16.11.2012

Briesmīga firma un serviss.

V VCh 25.06.2013

DATALEKS.lv
мало того что, не понятный лат добавляют за доставку и хамят
а через минуту на сайте инфо - ВАШ АЙПИ ЗАКРЫТ - жаль. что я руководству не могу объяснить правило общения!

так скоро Вы все айпи в городе закроете

L lamatajs 17.07.2013

svētdien pasūtu preci. nākamajā dienā atsūta e-pastu, ka nav. tajā pašā dienā alternatīvu pasūtu, gaidu vēl 2 dienas, bet neko nesaka. neiet runa par kapeikpišanu, bet gan par apkalpošanu. viņi paši apgalvo, ka dod atbildi tuvākās darba dienas laikā. ja tuvākās dienas laikā man nedos atbildi, tad es īstenošu agri vai vēlu savus draudus- ticiet man veikals jutīs problēmas. lieciet mani kaut ķuķī.