www.sudzibas.lv Dataleks Cena zema - preces nav uz vietas

Dataleks - Cena zema - preces nav uz vietas

DATALEKS internetveikals - tā ir kolosāla vilšanās. Iespējams vislielākais % kad cena ir vismazākā, bet PRECES NAV UZ VIETAS. Tai vietā lai aizvāktu neesošu preci no saraksta, turpina uzbāzties ar neesošu piedāvājumu.
Pat tad kad biju aibraucis pēc citas preces - šefs/pārdevējs bija izbrīnīts kad palūdzu ČEKU, it kā tas būtu kaut kas neparasts. Tā NAV laba tirdzniecības vieta :(

M Maruu 16.06.2013

nezinu, man gan cheku iedeva bez kaadaam runaam, vieniigais ar nebija preces uz vietas, bet atveda 10 min laikaa, peec tam paskatiijos pie viniem saitaa, tur viniem laiki raxtiiti ap cikiem viniem naak taa prece...cenas itkaa norm, vieniigi man tur tuvaak braukt no maajaam, jau piepirku kompi pie viniem un ramu, abas reizes nebija ne vainas...laikam nepaveicaas tev...

L lamatajs 17.07.2013

tas, ka neesošas preces viņiem stāv reklāmā konkrēti kaitina. pasūti, tev paziņo, ka nav. tā vari 5 pirkumus mēģināt veikt, un visas reizes aplauziens.

F flamingo.tl 03.01.2014

ЗРЯ ВЫ РУГАЕТЕ ЭТУ ФИРМУ И ЛЮДЕЙ РАБОТАЮЩИХ В DATALEKS! я знаю эту фирму уже много лет и полностью им доверяю! Замена компьютерных деталей, диагностика, профилактика- никогда никаких проблем! И цены у них намного лучше чем в магазинах!
А еще больше порадовало их расширение деятельности теперь можно заказывать любую технику и не только!!!
Ребята! Спасибо БОЛЬШОЕ за вашу работу!!! Хочу вам пожелать стальных нервов, а то клиент нынче (судя по здешним коментам) необразованный и непонятливый пошел! Кстати СПАСИБО ЗА НОУТБУК SAMSUNG (попросила бордовый- подсуетились и доставили в кратчайший срок!)

S Shamejais 24.07.2015

...хахахахаха - ну конечно подсуетятся - ведь ты ЖЕНА директора этой фирмы :)

S Shamejais 24.07.2015

...и ещё... - который из пунктов вы называете НЕОБРАЗОВАННОСТЬЮ - тот где не хотели давать чек..., или тот где - КАК ВСЕГДА этот продукт уже закончился - возмите другой, но по дороже...!?!?!?!?!