www.sudzibas.lv Data serviss Gvido Antanavičs

Data serviss - Gvido Antanavičs

Vai kādam ir informācija, kur var atrast personu vārdā Gvido Anatanavičs (vai Antanavičus)? Darbinieki grib savu algu, bet neviens nezin, kur lai viņu meklē!

D

R rūķītis 23.07.2012

mēģini draugiem.lv vai facebook!

D DarbinieceX 23.07.2012

viņš nav nevienā portālā reģistrējies, vismaz ne ar savu vārdu

D DarbinieceX 23.07.2012

ir viņa mob. nr., pa kuru viņš bārsta solījumus, bet varbūt ir info, kur viņš sastopams vai kur dzīvo vai ar kādām firmām vēl saistīts?

H Hļupik 24.07.2012

Uz darba inspekciju un policiju jāiet, par firmām ar kurām saistīts lursoft var paskatīties.

I Informacija 24.07.2012

Gvido var atrast katru dienu Krišjāna Barona iela 33a birojā. Ja kādām ir vēlme viņu satikt, jo tur es viņu katru dienu satieku. Un šādas lietas ir jākārto face to face, nevis caur sūdzībām.lv

M murikovna 25.07.2012

Varbūt velns nav nemaz tik melns kā viņu mālē, varbūt vienkārši viņš iekāpis nepareizā dobē un nejauši ticis uz sveša grābekļa un ar to nespēj tikt galā!
Galvenais ir komunikācija un ja cilvēks ir atvērts uz komunikāciju, tad var daudzko sarunāt. Bet viņš ir atvērts... Katram ir sava taisnība, varbūt reizēm vajag apstāties, paskatīties no malas, padomāt vai es pats esmu tik nevainojomi balts, ka varu citus nosodīt. Katrs no mums reizēm pieļauj kļūdas, no kļūdām mācās. Kļūdas ir jālabo, bet tās nevar izlabot uzreiz, tam vajadzīgs laiks un domāšana. Reizēm mēs sarunājam veselu kaudzi, pēc tam nožēlojam. Labi, ka ir drosme pēc tam atvainoties. Un svarīgi, ka cits mums piedod.
Cienīsim citus un tad varbūt arī to pašu saņemsim pretī. Lai Jums visiem veicas!

I iznemshu nieri 26.07.2012

man ir vina telefona numurs

Tik Tok 18.11.2020

Neesiet vienīgie, no manis izkrāpa padsmit tūkstošus eur. Iet un totāli smejās par saviem nedarbiem un naudu neatdod!