www.sudzibas.lv Darzamaja.lv Nekvalitātīvs produkts/pakalpojums

AtrisinātaDarzamaja.lv / UAB Dalvytra Lietuvas uzņēmums - Nekvalitātīvs produkts/pakalpojums

Nekvalitātīvi uzbūvēta māja. Nereaģē uz sūdzībām garantijas laikā. Neskaitāmi defekti - šķibi mājas stūri, spraugas starp sienām, spraugas starp sienām un jumtu, skabargaini terases dēļi, neizlīmeņoti pamati, kā rezultātā māja tika līmeņota ar sadauzītiem flīžu gabaliņiem, pārrauta ūdens truba pamatos, kā rezultātā ūdens pazūd kautkur pašos pamatos...u.t.t. Bildes redzamas arī FB Darzamaja S Ucks un šeit.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Darzamaja 07.03.2018

Daļa no minētajām problēmām tika atrisinātas.

D

A Azik99 29.08.2017

Nezinu no kādas bedres Jūs esat izrakuši šo pārdevēju/uzstādītāju, bet normālā situācijā tiek parakstīts vismaz kaut kāds montāžas līgums, pēc kura izpildes ir akts par pieņemšanu. Ja Jūs redzat, ka viss ir caur d irsu, nu nepieņemat šādu darbu un pieprasiet novēsrst trūkumus, jeb lai atgriež līdzekļus tādā apmērā, kuri nepieciešami šo trūkumu novēršanai.