www.sudzibas.lv Dārta Viesu nams DĀRTA

Dārta - Viesu nams DĀRTA

Biju šokā, ka kāzu laikā Jaunlaulātajiem tika piešķits nummuriņš, kurā zem gultām atradās netīras zeķes, papīri alus korķi u.t.t. ( Piebildīšu, ka nummuriņi tika rezervēti nedēļu iepriekš), visās pārējās istabiņās arī valdīja totāls bardaks un cūkūts, uz palodzēm zirnekļu tīkli un sajūta bija tāda, ka grīdas tur nebija tīrītas vismaz kādus 2 mēnešus.
Kad atsaucu uz viesu namu saimnieci, lai apskatās kādā stāvoklī ir atstāta mums viesu māja, tā vietā, lai atvainotos, par lielo netīrību viņa mūs izlamāja visādiem vērdiem, ka nabadzītei nakts laikā lika atbraukt.
Durvju slēdzenes arī ir tik vecas, ka svētku laikā viesi netika tualetē, kur atslēga bija ieklemmējusies un vēlāk izrādījas, ka jaunlaulāto istabiņā arī netiekam, jo redz arī tur atslēga izrādījās veca un ieklemmējās.
Ja nevēlaties sabojāt sev svētkus, neiesaku izvēlēties Iecavas viesu namu DĀRTA !!!

N

T Tadspats 14.11.2008

:D

Man ar reiz tā bija, bet gan citā iestādē, gluži zeķes neatradu, bet visdādus papirus, zobu birstites iepakojumu un neatceros, ko īsti vēl.. Protams, no otras puses skatoties, nav ko zem gultas līst, bet man ''skiet kaut kas nokrita un nācās palūkoties apakšā..

Bet lai nedaudz mierinātu sevi, atstāju viņiem prezervatīvu iepakojumus un šo to skaloju podā :D

I inese 12.03.2009

haha... es biju viesmīle šajās kāzās, liigava bij tik sadzērusies, liigavainis tureejaas kaut cik... un durvis nevareeja atveert, jo bij paaraak lielaa tintee... bet taas dabuja valjaa, vienkaarshi nevajag spēku pielietot.
un tad liigavas maasa liidz riita gaismai divata ara muzikatu dzeera pie galda, kad otrs viesmiilis paluudza lai iet guleet, jo viss jasavaac, lai klaatu brokastis, vinji bij TIK rupji, kā no dziļaakajiem laukiem meža zveeri...un kad iipashniece atbrauca (mana maate) tad muzikants zinjai ieleeja snabi sejaa, jaa, otrs viesmiilis vienkaarshi nogaaza sho gar zemi un savaldija. Un veisi un pashi kaazu riikotaaji bija tik ļoti cuuciigi, podus aizdambeeja ar visaadiem niekiem, glaazes pleesa, izsmēķi kur pagadaas... un taa netiiriiba jau raadijaas, jo tik sadzeerushus viesus un liigavu redzeejaam pirmo reizi... un es zinu, ka sho raksta liigavas maasa, jo nedabuja nokniebties ar muzikantu jaunlaulaato nummurinjaa, kuru taa centaas atlauzt, un kad netika iekshaa, saprata, ka nebuus, tad saceela traci... un nolamaaja tapeec, ka juus lamaajaat, ka mees speciaali aozsleedzam nummurinjus un pa otru galu zogam aaraa... slima suņa murgs, vispaar daamiit atceries kko no taa vakara... tak laikam, ka nee, jo biji pārāk mesta. ai, ai, ai... bet šitaa nomelnot jau nevajag... paskatieties uz sevi... kaa no kūtspakaļas izvilktas un bet nu lielu muti brūķē... čau!

ī īpašniece 12.03.2009

TO INESE-JUS TIKSIES PAR ŠO TE IESŪDZĒTI TAGAD TIESĀ... UN ANTI REKLĀMU SEV TAGAD UZTAISIJĀT SUPER.

I inese 06.04.2009

ai nomierinaties, paši saakaat celt trobeli, vot dabujāt patiesību izlasīt, mazliet grauž ne?! nevajg apmelot, tad neviens neko skarbu arii par jums neteiks... VISS! jo pēc taadiem kaazu svineetaajiem nervi beigti...

L Līgucītis 25.05.2009

Ziniet, iateikti smalkas kultūras nav ne ne vienai, ne otrai pusei, bet tai īpašnieku un rīkotāju pusei kauna daudz mazāk (šitā izrunāties :D). Kāzās jau arī nav liegts ne dzert, ne dejot, ne arī seksu taisīt, ja kādam ir tāda vēlme, tikai turpar uz svētku galda gan nevajadzētu :D Manuprāt, īpašniekiem par seksu viesu starpā būtu vismazāk jāuztraucas un jāinteresējas. :D Par cūciskiem viesiem, viss var būt, bet tikpat cūciski uzņēmēji arī var būt. Nu tā, tie kas klāt nestāvēja, tie arī patiesību nezinās un konflikts jārisina tikai un vienīgi šīm divām pusēm, bet šo sūdzību par viesu namu es ieteiktu nevienam neievērot, kamēr pārbaudām katrs uz savas ādas, ko īpašnieki piedāvā (iespējams, ka velns nav tik melns kā to mālē). Un jācer, ka otras šādas sūdzības arī vairs nebūs :) Veiksmi abām pusēm! :))

T Trakie 26.01.2024

Slikta, pat briesmīga apkalpošana!
Ēdienā mati, Fuj!