www.sudzibas.lv DARNI PLUS, SIA administracijas patvala

DARNI PLUS, SIA - administracijas patvala

Uzsaku iesaceju kursu. Solija labu rezultatu. Macijos daudz un kartigi. Maksaju laika. Kursu administratorei Nina Cepurenko regulari, ieprieks nebridinot un neatvainojoties labpatik kartot savas administrativas lietas partraucot apmacibu ritmu. Tas ir ienakt klase stundas laika un sakt parrunas par lietam, kuram ar macibu procesu nav nekada sakara. Vienreiz atlavos aizradit, ka ta darot vina trauce macities. Rezultata ta vieta, lai atvainotos vai izdomatu kadu citu veidu kad kartot org. lietas (starpbridi) vina atlavas mani nosaukt par "bezkaunigu" un piedraudeja, ka tadiem ka es seit neesot paredzets macities.
Kursu organizacija vaja, pasniedzeja jauna/nepieredzejusi, tie studenti, kuri grib un ari reali macas tiek bremzeti par labu citiem, kuriem negribas vai nesanak laika. Naudu panemt iemacijusies meistarigi, tacu pacensties parupeties par rezultatu un ieguldijuma atdevi velmes nav.

G

E Eseseseseseseses 10.12.2009

taa arii nesapratu, ko tu tur maaciijies...

G gints 11.12.2009

es konkreti macijos norvegu valodu, tachu cik pirms stundam iznaca parunat ar citiem - situacija ar citam valodam lidziga: uzskates materiali parkopeti n-to reizi no jau aprakstitam lapelem, labi ja tiek atskanots originalais teksts no laptopa, kurs atrodas uz pasniedzeja galda (knapi ko var saklausit), par video vai tamlidz nerunajot; pietrukst pat kreslu un skolotajai flaumasteru; stundas sakas videji 10min velak neka vajadzetu, starpbriza nav, beidzas atrak un nedoma, ka pasniedzejs paliks kadu minuti pari laikam, lai varbut parrunatu kas butu jamaina/jauzlabo. acimredzami pasniedzejiem, kas jaunas meichas maksa svaki un tadel vinas ari neiedomajas ko "papikstet", jo baidas tikt momentani atlaistas. ieprieks piemineta biroja administratore savukart uztraucas vienigi par to cik katrs un kad samaksajis un lai no malas izskatitos, ka vinas karalvalsti viss ok.

E Eseseseseseseses 11.12.2009

a kaada velna peec tev norveegju valoda vajadziiga?

C clarys 16.01.2010

es tur pirms dazam dienam biju. direktore nav visai jauka. bet ir ciesami. telpas ari nav diez ko modernas. bet varbut citur ari nav labak. ja nepatik. var tacu mainit skolu.

O Olga 14.08.2010

mmm...divaini to lasīt. Pati esmu izgājusi norveģu valodas kursus pie pasniedzējas Gunas. Ja viņa ir jauna, bet regulāri brac Norvēģijā uz kvalifikācijas paaugstināšanu. Un runājot un sazinoties ar citiem cilvēkiem, noskaidrojam, ka no visiem norvēģu valodas pasniedzējiem Latvijā Guna ir vien no labākājiem, kaut es uzskatu arī labāka (esmu bijusi arī pie citiem). Ja mācību līdzekļi ir kopēti, bet visu varēja salasīt un nevajadzēja pašiem pirkt. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu. Ļoti saprotoša un pretī nākoša administrācija.

I ilona 01.10.2010

kur gan atrodamas G UNAS KORDINATES -kā atrast sev privāti norvegu valodas pasniedzeju, lai nav uz firmām jadodās macities

G ginta 14.02.2012

Piekrītu Olgai. Arī es pirms pāris gadiem mācījos pie Gunas - 3 mēnešos izgāju 2 līmeņus - un ar viņas apmācību un iegūto rezultātu esmu tiešām apmierināta. Pamats ielikts labs. Jaunība nav šķērslis - Guna ir ĻOTI laba pasniedzēja un ļoti jauks, mīļš un patīkams cilvēks! Administrācija... - nu jā Ņina mēdz šad tad pāršaut pār strīpu... - tā nu tas ir.