www.sudzibas.lv darbs vacija celju buuvee Varbut kads ir apkrapts

darbs vacija celju buuvee - Varbut kads ir apkrapts

Gribetu uzzinat,varbut kaads ir saskaries,shodien Netaa atradu sludinaajumu,darbs vaacijaacelju buuvee paliigstraadnieks,12:25 eiro stundaa,darbs Hamburgaa,bet prasa 360 eiro par dziivoshanu,lai paarskaitu uzreiz,varbuut kaadam kkas taads jaw ir gadijies,raxtiet uz epastu man [slēpt]@gmail.com
uz shii cilveeka kontu Aleksandr Venbender,sludinajumu ievietoja Juris Marcinkevics

S [email protected] 11.04.2014

uzmetiens

S susliks111 11.04.2014

kapeec taa domaa?

X x_factor 11.04.2014

Metiens! Jau labu laiku reklaamaa mulkus. Un man tiesaam zeel to cilveeku naivums.

S susliks111 11.04.2014

Tpc te arii raxtu, jo likaas aizdomiigs kkas.lai citi arii padomaa pirms kko taadu dara, suuta kkaadu iires liigumu par dziivokli, kuraa visu laiku tiek piemineeta 360 eiro summa, esmu paaraak daudz iires liigumus paraxtijis, takaa zinukad vinjsh ir iists.:D
kgan nesaprotu neviena varda vaaciski, sapratu ka metiens.:D
neuzkjeraties uz to chali, vinjsh diezgan briivi runaa, visdriizaak vaardi ir izdomaatijo nekaadu info par vinjiem neatradu!

S sils2012 14.04.2014

Nu sis ir tas retais gadijums, kad tiesam nav uzmetiens-man bralens Vacija dzivo ne pirmo gadu, pajautaju, lai pasit cauri so firmu-viss ir normali, firma darbojas, paradnieku sarakstos nav, cilvekiem ari maksa normali.Un galvenais ka ir normala-nevis dzivnieciska attieksme pret cilvekiem. Nebus jadzivo smirdigos ukos pa 200 eur menesi, ka parasti to dara uzmeteji-starpnieku kantori!
Un vel padoms visiem darba mekletajiem Vacija-neiekritiet uz siem darba piedavajumiem, ko piedava Latvijas, kaut ari licenzetas birzas-tas toc ir uzmetiens. Samaksasiet par darba iekartosana, celu, rezultata no solitajiem 6, 67(...) eur st-sanemsiet maksimums pieciti stunda-nodoklus par jums nemaksas, dzivosiet ka bomari!!
Meklejiet tieso firmu, patiesiba Vacija sobrid ir loti liela atlase-ta teikt-dabiga-tie, kas nemak kaut vai anglu valodu sarunu limeni-nav ko tur meklet. Jebkura vacu firma-ja ir diploms, un maki kko darit-darbu iedos, bet tapat vajag visus papirus- pieraksts, m dzivosana protams, apdrosinasana, Steur karte, nr, bankas konts-variet to pasi izdarit??? Saubos...
Tmd nelieniet Vacija pasi uz savu galvu!!
Ja velaties nelielu konsultaciju par darbu vacija, [slēpt]@inbox.lv, ar prieku paskaidrosim visu!!

X x_factor 14.04.2014

Sils, par to, ka firma ir eksisteejosa, zinam. Tikai ir kaads Aleksandrs, kurs smuki atsaucas uz kaadu labi zinaamu Gmbh, ticamiibai pat ievieto website.
Un taadi mulki kaa tu, skaita 360 eur. Un balle beigta.
Logiski domaJot, tos 360eur var samaksaat Vaacijaa ievaacoties dziivesvietaa.

V vidzemnieks 14.04.2014

Firma tad reāla...tikai dikti jāšaubās vai tai firmā kāds ko par to, ka kāds kaut kur pie viņiem piedāvā darbu ir ko dzirdējis... Ta kā nevajag te...