www.sudzibas.lv Darbs un bizness - vakances darba likumdosanas parkapumi

Darbs un bizness - vakances - darba likumdosanas parkapumi

Kapec darba inspekcija neversas pret darba devejiem, kas jau darba sludinajuma pieprasa blakus darbu veiksanu, vai citas kategorijas tiesibas , kas nav saistitas ar tieso pienakumu veiksanu, ekskavatorists - smagas masinas soferis, pardevejs - pavars,apkopejs, setnieks, (Smiltenes pagrieziens - DUS). Darba deveju fantazijai nav vairs robezu, tacu algu nemaksas par trijiem, laiks tam pielikt punktu, ko saja lieta daris inspekcija?

T

Работяга 01.07.2018

Ja jus paskatisiet sludinajuma tad redzesiet, ka jau ka parus gadus visi darba ipasumi staiga pa rokam, piemeram firma kas nodarbojas ar zabaku labosanu iekarto talbraucejus, piem bija masina uz tadas firmas pec parus menesus strada pie cita.. brauksiet talbrauceja darbu ar firmas nosaukumu eiro apavi.

T Tacka 01.07.2018

Logiski, tapec, ka ar biznesu nodarbojas tie, kuriem bija jaturas 100 km attaluma no ta, tapec jau ir sie murgainie darba sludinajumi, zel tikai, ka atrodas cilveki, kuri ir gatavi pildit sis prasibas.