Darbs Manchestera (INCITY ltd) - Neatmaksaasies

Biju brauacis caur sho firmu kaadu laiku atpakal j fakts ir taads, ka darbi ko vinji piedaavaa ir saameeraa viegli, bet reaalaa situaacija ka jaunie darbinieki pirmos meeneshus straadaa ljoti maz 2-4 dienas nedeeljaa un pirmo naudu izdodass atlikt labaakajaa gadiijumaa peec 2 meeneshiem ja saak veikties liidz tam jamaksaa vinju soferiem 6 poundi par atveshanu un aizveshanu(jo darbs ir aarpus manchesteeras un autobusi ir veel daargaaki vairumaa gadiijumu atkariigs kur iebaazh dziivot) plus iire 50 poundi nedeeljaa rezultaataa tu vairaakus meeneshus straadaa lai tikai paeestu (manchestera nav londona te maaju noiireet izmaksaa tikai apm. 400/meen, ja noiiree leetu vienu istabu automaatiski pazaudee to darbu pie vinjiem)kuros itkaa ir iekljauti visi maksaajumi bet reaali limits ko vinji no iires atskaita elektriibai reaali tam meenesim nepietiek un jaamaksaa klaat pashiem, te nav nekaadu internetu , tv kaa vinji sola.Veel papildus prasa 100 poundi par darbaa iekaartoshanu , jo vinjiem ir kaut kaaada tur super licence, bet visi zina ka naudu njemt nevar, nekaadi liigumi netiek parakstiiti.

Atrisinaajums, vinji kaut kaadaa veidaa paarstaav agentuuru Staffline group plc un labaak mekleet dziivot pashiem kur un straadaat tieshi caur staffline un nebarot citus, kuri meegina uz tevis paraziteet.Paldies par uzmaniibu!

L Ladyjay 18.03.2013

Incity Limited rullee-nekad neaizmirsishu savu piedzivojumu Manchesteraa...Istas ''sapnu" mājas.Tāja laika, kad es tur dzivojumu mums boileris maja aizgaaja pa pieskari, 5dienas bez apkures, silta udens, un gazes...Citās mājas blusinas viesojās, utis...Vēl gadijumi, kur mājas nav nosiltinātas un parastie stikla logi, tātad dažas mājas nebij apsildāmas, jo 24stundas jākurina, lai vismaz nenosaltu, līdz ar to tie pārtērēts incity iedotais limits un sēdi aukstumiņā...Nu nemaz nerunājot tiešām par īres maksu..Paņēmuši vienas no lētākajām mājām, kuru realas izmaksas ir videji 400 poundi mēnesī, tu maksā 220 videji mēnesi, ne par savu istabu, bet gultasvietu, jo istaba ir jadala ar 1 vai vairākiem cilvēkiem.Nu varat iedomāties cik Incity limited uzvārās par katru māju...:)Un tā ari ir, ka vini nodrošina tev darbu tik, cik paēst un iri, lai var sagrabinaat, tas ari viss.Ja velaties piedzīvojumu bagātu dzīvi lūdzu, uz priekšu!Izdzīvošanas spēle ar īstiem dzīviem cilvēkiem...

A anitat 01.05.2014

Bildes skatoties liekas, ka paši vien cūkas esat.
Es neko nezinu par Inciti Limited, bet vienkārši liekas jocīgi, ka vēlaties, lai izīrētājs iznes Jūsu miskasti un vannu mazgā.
Es esmu pati gan dzīvokļa izīrētāja, gan cita dzīvokļa īrniece, bet nekad nav ienācis prātā prasīt dzīvokļa saimniekam nest manu miskasti vai ledusskapi tīrīt. Tāpat, domāju, būtu jocīgi, ja mana mazā dzīvokļa īrneiki prasītu man mazgāt vannu pēc viņiem (īpaši, ja dzīvoju citā pilsētā). Vai varbūt Anglijā tā pieņemts?

E edvards88 01.09.2014

atsaucoties uz sanitat- cilveki tacu nebildes savu cuku kūti- skaidrs, ka tā izskatijās kad ievācas... tiešām servis zem katras kritikas! toletes pods tek- gadu neliekoties ne zinis (to uzināju, jo pats esu tik paris mēnešu)... atsauca mesitaru(dzīvo blakus maja), pirmdien būšot gatvs(nedēļu jav gaidu, tagad nesaprotu kuru pirmdienu viņč domāja.. :D )! darbu dod tikai tadu, kur negarantē darba stundas un visdrīzāk būsi nostrādājis, tikai lai samaksātu par īri un paēstu! galwenais atlieciet atpakaļ ceļam, pirms braukšanas uz šeieni- un netērējiet! ;) warat ari gaidīt mistiskos brīžus kad te daudz darbu- bet tā pat viņi pieņem strādniekus ar rezervi un jūs netiekat nodarbināti kā sola kantoris..
izmitina parblīvētās mājās un kāš pēdējo ādu nost!

weixmīgi! neiesaku incity ltd un latvijas firmu hansa net!