Darbs Īrijā - Darbs īrijā

Interesanti, kapēc visas darbā iekārtošanas firmas ārzemēs ar licenci tik maz piedāvā darbu Īrijā?

M Martins 14.11.2009

jo iirijaa ir taada pati situaacija kaa latvijaa, bezdarbs, treknie gadi kaa sen jau beigusies!

Y y 14.11.2009

jaa, tikai bezdarbnieku pabalsti ir krietni labaaki, zeezot uz tiem taadus darbus kaa partime negribas nemaz straadaat, , darba naw jo job...poli visur saliidusi (hitlers nokluudijaas sawaa laikaa)

M Mārtiņš 15.11.2009

Nu nevar būt, droši vien formalitāšu vairāk vai kas. Dzīvošana tur lētāka, darbi tie paši. Poļi tāpat ir visur un būs, bet tas jau nenozīmē, ka darba tur vispār nav. Žēl, baigi gribas Īrijā pastrādāt.

Vienkārši angļi vairāk muld. Es jau te palasījos par People resources. hehe

S sfsdfsd 15.11.2009

vai jūs ziņas neskatieties? īrijā bezdarbs ir lielāks kā latvijā un spānijā arī tāds pats, tur tiešām vairs nav ko darīt, turklāt neticiet apelsīnu novākšanai spānijā:)))), kurš ziemā vāc?:)))