Darbs Dānijā palešu naglotāji - Krāpnieki

Sūtīt e-pastu

Tālruņa numurs: +37128889602

Pievienots: Šodien 14:08
Aktīvs līdz: 20. dec 14:08
Unikālie skatījumi: 3136 reizes (Šodien 121 reizes)

Rādīt visus sludinājumus ar šo e-pastu (3)

Rādīt visus sludinājumus ar šo telefonu (3)

Uzzini, vai vari uzticēties šim darba piedāvājumam!

Piedāvā darbu Palīgstrādnieks/-ce

Profesija: Palīgstrādnieks/-ce
Veids: Darbs ārzemēs
Vieta: Ārzemes, Dānija

Dānijas uzņēmums kurš nodarbojas ar palēšu ražošanu aicina darba strādniekus

Samaksa, no 10 EUR stundā (75 dk) stundā (netto), no 1600 EUR netto mēnesī

Dzīvesvieta tiek nodrošināta – dzīvoklī (1 cilvēks istabā)

Darba pieredze ir obligāta

Angļu valodas zināšanas –minimāla sarunvaloda

Darba sākums: Steidzigi

Sveiki! Lūdzu neatsaucieties uz šo sludinājumu, cilvēkus izverdzina, pat normāli nevar aiziet uz tualeti un nemaksā solīto, tikai neuzķerities, darba sludinājumu var atrast www.zip.lv. Ceru, ka kādam palīdzēju, tas ir sūkātāju kantoris.

M maris-klavins 23.10.2013

Sveiki. "Sim sludinājumam neticiet, kā jau aukstāk minēts te pat uz toleti īsti nevar aiziet un arī maksā pēc nodokļu nomaksas 40 kronas stunda no soliītajām 75. Jastrādā 11h dienā kā zirgam un arīattieksme pret tevi nebūs nekāda patīkamā. Visiem silti iesaku nebraukt. Tagat braucam prom 3 latvieši no šejienes, kas mēnesi atpakaļ atsaucās uz šo sludinājumu. Un vēl viens cilvēks tika atlaists otrajā dienā pēc ierašanās šeit, jo aģentūra bija mainījusi viņa cv. Nu un protams arī mums visiem.

M maris-klavins 23.10.2013

Nav arī 1 cilvēks istabā, taka visa informācija ir meli!!!

L Lisais2 08.11.2013

kas par kantori!, firmu?

O Orhideja 09.11.2013

EUROTEMP ir tā pati krāpnieku firma SATTVA, par kuru jau te pieejami sūdzību "palagi".