www.sudzibas.lv Darbadevējs Uzmanību Uzdarbojas Krāpnieks

AtrisinātaDarbadevējs - Uzmanību Uzdarbojas Krāpnieks

UZMANĪBU UZDARBOJAS KRĀPNIEKS/SMALKS MANIPULATORS/BĪSTAMS CILVĒKS!-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Es neiesaku ar viņu ielaisties vispār, jo viņš ar savu skaisto rožaino runāšanu ("muldēšanu") man centās pierādīt, ka balts ir melns un otrādi, lai kādu jautājumu mēs neapspriestu! Mans sūdzības mērķis ir vienkārši uzzināt, varbūt ka ir vēl cilvēki, kurus viņš ir piemānījis un ar kuru uzticību ir manipulējis! Lūdzu rakstiet man uz emailu, ja esat cietis no viņa un pastāstiet par to uz - [slēpt]@gmail.com (tas nav viņa emails, bet gan mans)!Man tiešām ģimenē ir grūta situāciju ar naudu, bet šis cilvēks, vēl pamanījās no manis izkrāpt naudu, bet nevis dot darbu!-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Es viņa sludinājumu atradu sludinājumu portālā SS.LV - Ivars Grahoļskis, t. /izdzēsts/Viņa deklarētā adrese: /izdzēsts/-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Vajadzigs atbildigs puisis vecumaa 18-25 gadi ar savu auto, vieglo vai minivenu.darbiem celtnieciba ka paligam uz plakanajiem kausejamiem jumtiem, pieredze nav obligata.samaksa vismaz 20LS diena un protams degviela apmaksata. loti velams lai butu no kengaraga vai ta apkartnes.zvaniet lidz 20:00 vakara, brivi runaju krievu valoda ari.Profesija: PalīgsVēlama izglītība: Ne zemāka par vidējoKompānijas nosaukums: PrivatiValodu zināšana: Krievu, LietuviešuDarba dienas: DarbadienasDarba laiks: 8Atrašanās vieta: Rīga, ĶengaragsAdrese, iela: Pruushu iela Drošības prasības un rekomendācijas darbu meklētājiem1. Nekādā gadījumā neveiciet priekšapmaksu darba iekārtošanās aģentūrām.2. Gandrīz visi darba piedāvājumi par iekārtošanos darbā ārzemēs ir krāpšana.3. Ignorējiet piedāvājumus par preču tālākpārdošanu un izplatīšanu, piedāvājumus saistītus ar pelnīšanas iespējām internetā ar klikšķiem, kā arī ar iespējām rakstīt un sūtīt recenzijas.4. Pirms darba sākšanas, noskaidrojiet sekojošu informāciju: kāda ir darbinieku mainības šājā uzņēmumā un iemeslu iepriekšējā darbinieka atlaišanai no darba. Sazināties ar citiem uzņēmuma darbiniekiem.5. Darba pirmajos mēnešos pieprasiet izmaksāt ikdienas vai iknedēļas darba algu, īpaši ja uzņēmums ir mazs.6. Nosūtot CV darba devējam, neuzrādiet lieku informāciju. Neprecizējiet dzīvesvietu, pietiks, ja norādīsiet tikai pilsētu vai rajonu.7. Pēc vienošanās uz interviju nāciet tikai oficiālajās vietās un darba laikā. Paziņojiet tuviniekiem, kur un ar ko Jums jāsatiekas.8. Simpātiskas meitenes fotogrāfija palielina iespējas kļūt par vardarbības vai cilvēku tirdzniecības upuri.9. Ja rodas šaubas, ignorējiet darba piedāvājumu vai tikšanos.10. Paziņojiet SS.LV administrācijai, policijai vai valsts ieņēmumu dienestam par jebkurām darba devēja nekorektām darbībām un par sludinājumu iesniedzējiem vai vēstules autoriem ar piedauzīgiem priekšlikumiem.Pamēģiniet organizēt savu individuālu darbu - piedāvājot cilvēkiem to, ko Jūs vislabāk protat darīt.Atbildība, kompetence, centība un uzticamība ir novērtēta jebkurā laikā. Tālrunis: (+371)271-09-987 Visi sludinājumi ar šo tālruni (4)E-mail: [slēpt]@inbох.lv Visi sludinājumi ar šo E-mail adresi (4)Vieta: Rīga, Ķengarags-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Viņš man nevien neizmaksāja darba algu katras dienas beigās, kā mēs bijām runājuši, bet arī nesamaksāja man par degvielu, kuru tērēju viņu vadājot! Kad es viņam pazvanīju viņš teica, ka viņam esot vajadzīgs "uzticams" cilvēks, ka viņam nēesot vadītāja apliecības un ka viņš visu laiku būšot jāvadā!Es tikai vēlāk sapratu, kāpēc viņam nav vadītāja apliecība - jo viņš manā mašīnā šņauca kaut kādu baltu pulveri. Es biju šokā, kad to redzēju! Es viņam jautāju, kas tas ir un ko tu dari, viņš atbildēja, ka tā ir šņaucamā tabaka! Bet es saku, bet vai tai ir jābūt baltai, viņš atbildēja, ka jā!Beigās izrādījās, ka īstenībā nekāda darba celtniecībā nav! Beigas es sapratu, ka strādāju par viņa šoferi, visur viņu vadājot!Viņš teica man, ka pelna strādājot praktiski neizejot no mājas, jo strādā triju uzņēmumu valdēs un ka dažas reizes mēnesī viņam ir jāiet uz banku kārtot lietas!Es biju ievedis viņu Spicē 2013. gada 24. aprīlī pie D korpusa! Kad viņš iznāca ārā, viņš demonstratīvi uz priekšējā sēdekļa nometa divas 20 LVL banknošu kaudzes un teica, ka tā esot viņa mēnešalga. Tad viņš teica piebraukt pie mēbeļu salona KOMFORTS, kur gaidīja melna mašīna BMW X5 ar valsts numuru - "VB". Ivars G. iesēdās tur un aiznesa visu naudu!No tā, ko es redzēju es sapratu, ka kaut kas nav kārtībā! Iespējams ar 100% varbūtību viņš nodarbojas ar nodokļu krāpniecību - naudas atmazgāšanu un, ka īstenībā viņš nav īstais labuma guvējs!Kad es viņam pajautāju, vai man samaksās 15 LVL par pavadīto dienu, viņš atbildēja, ka nē, nekādā gadījumā: tikai pēc padarītā darba! Tākā es sapratu, ka nekāda darba tur nav, tad algas arī nebūs! Kad es viņam pateicu, ka vairāk nevēlos strādāt pie viņa, viņš sāka uzvesties paranojiski un visu laiku jautāja: kas man esot iedevis viņa telefona numuru un vai nēesmu no Valsts Policijas, kas sēž pie datora un ķer krāpniekus portālā SS.LV (un tā vairākas reizes)! No šādas viņa uzvedības es sapratu, ka viņš no kaut kā baidās un viņam ir objektīvi iemesli kaut ko slēpt, jo iespējams, ka tiešām viņš veic kaut ko noziedzīgu/pretlikumīgu!Vēl viens interesants, bet stulbs moments: Kamēr es viņu vadāju, viņš izvilka un parādīja man kaut kādu dokumentu vienkārši pavicinot, apgalvojot ka tā ir pavēste no Valsts Policijas, jo viņu izsaucot kā liecinieku, jo esot redzējis, kā pie viņa mājas esot nodurts cilvēks! Es nebrīnītos, ja tas būtu viņa roku darbs!Esiet ļoti uzmanīgi ar šo cilvēku! Rakstiet man un ar kopējiem spēkiem mēs šo cilvēku atmaskosim! Es uzskatu, ka godīgs cilvēks nebaidās, jo viņam nav ko slēpt, jo viņš pats zina, ka neko pretlikumīgu viņš nedara! Bet I.G. vienkārši neapzināti uzvedās jau tā it kā viņš rūdīts noziedzinieks!Esmu vērsies ar iesniegumu Valsts Policijā par to, ka viņš izkrāpa no manis 25 LVL (10 LVL par degvielu un 15 LVL par to, ka nesamaksāja par veselu dienu viņa vadāšanu)! Es zinu, ka Krimināllietu par šo faktu neierosinās, taču es nolēmu informēt tiesībsargus, jo varbūt ka šādu sūdzību un iesniegumu par viņu ir daudz!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.01.2016

I. Grahoļska pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

A andris.vilks12 26.04.2013

Kā var cilvēku, kuram ir grūtības šādi nesmuki izmantot.

I ivars.sportists 26.04.2013

Viņam ir vēl sludinājumi portālā SS.lV: ESIET ĻOTI UZMANĪGI!
Vajadziigi kauseetaaji mikstajam segumam 1000 m2 pilnigi lidzens jumts, materials jau pacelts 0, 30 ls m2

Profesija: Jumiķis
Vēlama izglītība: Ne zemāka par vidējo
Kompānijas nosaukums: Kaec
Valodu zināšana: Latviešu, Krievu
Darba dienas: Darbadienas
Darba laiks: 8
Atrašanās vieta: Rīga, Čiekurkalns
Adrese, iela: Lielaa iela

Tālrunis: (+371)271-09-987 Visi sludinājumi ar šo tālruni (4)
E-mail: [slēpt]@inbох.lv Visi sludinājumi ar šo E-mail adresi (4)
Vieta: Rīga, Čiekurkalns
!!! Viņam ir pat sludinājums, ka pārdod mašīnu!!!
Sakarigs auto decembrii ieliku jaunu motoru no 1999 gada masiinas automaata, noskreejiens 180 000 tikai ne pili elljas need, ekonomiskas, visa ritosaa dalja laba jauni bremzu diski un kluci, elektronika kaartiibaa, optika laba arii miglinieki, nevaru iziet tehnisko jo lieli sodi un nodoklji. tapeec man izdeviigaak paardot uz doto briidi, ja pirksiet veselu tehniska pase un nummuri paliek pie manis, varam vienalga kada rakstura savstarpeeju vienosanos uzrakstiit. bet domaju ka tas nav butiski ja dokumenti pie manis visi, pats esmu tiesais saimnieks.

Marka Chrysler voyager
Izlaiduma gads: 1996
Motors: 2.4 benzīns
Ātr.kārba: Manuāla 5 ātrumi
Stāvoklis: lietota
Kausejamie jumti, atbildigi, atri, un profesionali. visi nepieciesamie instrumenti, varam ieteikt labus materiaalu piegadatajus bez vai ar pvn par labu cenu.
brigade 6 cilveki

Cena: 0.50 Ls Rādīt cenu eiro

Tālrunis: (+371)271-09-987 Visi sludinājumi ar šo tālruni (4)
E-mail: [slēpt]@inbох.lv Visi sludinājumi ar šo E-mail adresi (4)
Vieta: Rīga

Izrādās, ka viņam bija automašīna, viņš tikai viņu pārdeva 2013. gada 20. aprīlī! Sekojiet Twitterī: @ivarsgraholskis

N nosudzam 26.04.2013

pazistu so cilveku ka sportistu, nezinu kas tur ar darbiem vinjam... aizdomigi ka delj 25 ls vairaak vai mazaak publiski zinaams speekaviirs ietu sevi blameet un nepaziistama cilveeka prieksaa snjauktu narkotikas ...

reti kad kaads te tik gari raksti, un loti daudz manupraat nesakarigu lietu...
ja cilveks noliek naudu sakot ka ta ir vinja menesalga un tad pats savu algu atdod kadam melnaa dzipaa ... :) nu nedaudz sviestaini...
ka tik pats autors nav savarijis kadas ziepes un censaas sevi glaabt ... :)
pats saka ka izveidojis e-pastu [slēpt]@gmail.com un no sii epasta pats te ir pieregistrejies un pat iekomentee savu rakstiito un bildes :D
neskaidri redzosas bildes kur vispar nevar atpaziit Ivaru ..:)
zinu tikai to ka par nepatiesu info sniegsanu un cilveku pazemosanu socialajos tiklos, katru var saukt pie kriminalatbildibas

I ivars.sportists 26.04.2013

Paldies! Ivar Grahoļski, ka tomēr iegāji www.sudzibas.lv!
Nepatiesas informācijas šeit nav! Un tu to pats labi zini!

N nosudzam 26.04.2013

I ivars.sportists 26.04.2013

Interesanti skan shi ivara peedeejais sludinajums portaalaa:
varam ieteikt labus materiaalu piegadatajus bez vai ar pvn par labu cenu
tipa bez pvn noziimee bez cheka! to4ka shim graholim ir visaadas teemas galvaa uz kautkaadiem uzmetieniem!

T Twwister 26.04.2013

es nevestu nekadu cilveeku, kamer man neiepilda degvielu uz prieksu.Ja pats piekriti vinu vizinat uz sava rekina, tagad gan neko neatguusi, policija pasutis uz tiesu.

L lapa41 03.05.2013

Mūsu valstī krāpj uz katra stūra.

I ivarsgraholskis 10.04.2015

Labdien visiem .

Gribu savu paskaidrojumu sākt ar lūgumu pievērst šai ievietotajai sūdzībai īpašu uzmanību un skaidru prātu!

Ir Tā ka persona kura šo sūdzību ievietoja, uz to laiku zināma man persona kas dzīvoja uz to brīdi netālu no manis. es netērēšu jūsu laiku sīkumos un smalki nestāstīšu izvērsušos konfliktu mūsu starpā, Bet saku ka man nācās vērsties policijā uz to brīdi.
Šāda rakstura pazemojošu informāciju tas cilvēks izvietoja netikai sūdzības.lv bet arī draugos.lv, facebook, twiter, google kontu uztaisīja, pat mājaslapā parstiprulatviju.lv ...
no daudzām vietnēm sarakstes gaitā man izdevās anulēt šos profilus.
Paskatieties šī sūdzība ir ievietota kā no mana vārda uzvarda!! Kur tika uztaisīts tāds e-pasts !

un pats sūdzības raksturs ir nesakarīgs un vienkārši amorāls!

kur mani dēvē :

1 slepkava ar nazi
2 narkomāns kas lietoja narkotikas
3 naudas atmazgātājs
4 krāpnieks kas izkrāpa naudu

Kad vērsos policijā un tas cilvēks bij uzaicināts uz policiju, tad manā priekšā vinjs mutiski atzinās un solījās iznemt šo info no visiem soc tīkliem ...
Bet protams ka viņš nozuda un uz šo brīdi es tiešām nezinu kur vinju meklēt! arī šogad vērsos policijā pēc palīdzxības uz ko man atbildēja lai pats skaidrojos un sazinos ar mājaslapu administrācijām.

Esmu sportists, spēkavīrs, ir ļoti daudz aprakstu par mani vairāku gadu garumā

ES NEKAD NEESMU NEVIENU SLEPKAVOJIS, KRĀPIS, LIETOJIS NARKOTIKAS UN TT..!!!

Lūdzu izvērtējiet šo visu sī sūdzība nav patiesa!
Ar cieņu I.Grahoļskis