AtrisinātaDarba sludinājums - krāpšana

Neuzķeraties uz kārtējo darba sludinājumu. Afērists joprojām uzdarbojas.

Izglītības nozares uzņēmums aicina darbā jaunu, un atraktīvu cilvēku. Var būt arī students. Darba grafiks ir elastīgs, līdz ar to mācību laikā ērti apvienojams ar studijām. Darba proces ir līdzīgs kā biržā, kur tiek iepirkti izglītojoši materiāli no ārvalstīm, un pēc tam izplatīti Baltijas reģionā. Nepieciešamas labas latviešu valodas zināsanas un vēlamas labas angļu vai krievu valodas zināsanas. Labs Eiropas standartiem atbilstošs atalgojums, sākot no 650ls mēnesī (+ procenti) Savus pieteikumus šai vakancei sūtīt uz e-pasta adresi.

P. S.
Savus pieteikumus sutit uz attela redzamo e-pastu, nevis izmantot majaslapas "atro sutisanu"
Profesija: Konsultants
Vēlama izglītība: Ne zemāka par vidējo
Kompānijas nosaukums: Findior
Valodu zināšana: Latviešu
Darba dienas: Darbadienas
Darba laiks: 9:00-19:00
Atrašanās vieta: Rīga, centrs
Adrese, iela: Cesu 31

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 21.04.2016

Andrejs vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.