www.sudzibas.lv Darba devējs Jānis Pulveris Atsakās samaksāt naudu par darbu. Paliek parādā

Darba devējs Jānis Pulveris - Atsakās samaksāt naudu par darbu. Paliek parādā

Šī persona Jānis Pulveris veic nelikumigu komercdarbibu. Pienem darba cilvekus bez darba liguma. Kadu laiku facebook.com sadala perc pardod limbazi bija sludinakums no Si Jāņa Pulvera.ka vins mekle stradniekus celtnieciba. Vins aizved uz objektu.pasaka kas jadara. Un kad tas izdarits .pectam atsakas samaksat naudu par padarito. Es tads neesmu vienigais kam vins paliek parada. Pectam kad vinu sazvana vins mekle dazadas atrunas.isak sakot atsakkas samaksat. Un pie tam vel draud. Velos lai par so Jāni Pulveri runa publiski. Lai visi zin par tadu cilveku. Lai cilveki neielaizas nekadss darisanas ar so personu. Si Jāna nr ir 29684951

J

BondsBonds 22.10.2016

Tev jāsūdzas VID, pēc tam Darba inspekcijai, norādot vietu kur notiek nelikumīga nodarbinātība.

B BertaJansone 22.10.2016

Pirmkārt, nevajag strādāt bez darba līguma! Nekādā gadījumā!
Jāsūdzas VID... ? - smieklīgi, neko pierādīt tapat nevares, zaudēsi laiku (ir jau pārbaudīts).
Mūsu valstī strādāt neoficiāli nozīme - strādāt par brīvu!

P Postaler 26.10.2016

Senāk daudz esmu strādājis neoficiāli un uzmests neesmu nekad.. ir mēģinājuši mest, bet tādi tiek pārmācīti.. ātri atrod variantus kā dabūt naudu..

A atļaut,lai apčakarē un netā raudāt māk daudzi,,

G GatisGatis11 23.11.2016

Cik zinu tad vienas dienas naudas prasītājiem un dīkdieņiem,kas savi darbu izdara pavirši,ierodās darbā paģiraini vai vispār neizdarīja neko samaksāts netiek.Un domāju kad par šādu ģimenes foto publiskošanu šis Jānis Pulveris gan varētu pasūdzēties.

G GatisGatis11 24.11.2016

Ari pie vina stradaju,ne centa nedabuju.Sapratu vina shemu.Šis cilveks darbojas ka starpnieks,samekle objektu,tad panem stradniekus,visu naudu savac sev,pats nedara neko,stradniekiem neko nesamaksa.Tad objekta it ka ir pazudusi instrumenti,kas ari bija pazudusi,patiesiba pats vinus ir panemis,jo atslegas vins stradniekiem nedeva,tas bija pieejamas tikai vinam,ielicis lombardos un lai attaisnotu savu ricibu,kpc nemaksas stradniekiem,sak lamat kad esot pazudusi instrumenti,stradnieki vinu esot apzagusi un netaisoties neko maksat.

A arci123 19.01.2017

Ta ir ar tiem viendienisiem,kuri muzigi mekle darbu,nekur ilgak par 2 dienam nenoturas,ligumus pasi negrib...creditreform,tiesu izpilditaji,utt. Konkretaja gadijuma bija uzdots demontet 1 sienu,saglabajot parejas...,bet tika demonteti ari ...grida,griesti,blakus,sienas,...nevajadzigi izdevumi un laiks.Drsv pratigak,pirms uznemties darbu,izvertet savas spejas un varesanu,jo cik zinu,par labi padaritu darbu,parada neviens nav palicis.

L Liene1616 19.01.2017

Nu re Imant Džeriņ,tantei krītot tapetes nost un par to tev vajadzētu vēl maksāt?Ej un izlabo savas kļūdas un tad liec savas sūdzības.Lielais meistars.

Z Ziedonis54 04.08.2017

Nevienam neiesaku sadarboties ar šo personu.Apčakarēs visus kā mācēs.Visbiežāk savāc strādniekus,sākumā kko samaksās un pēc tam nemaksās,lai varētu naudu piesavināties sev un uzspēlēt spēļu aparātus.