www.sudzibas.lv Darba devējs Ēriks Valeinis Attieksme pret darbiniekiem

Darba devējs Ēriks Valeinis - Attieksme pret darbiniekiem

Likvidējoties bērnu preču veikaliem,darbinieki par atlaišanu nebija informēti mēnesi iepriekš,bet gan iepriekšējā vakarā.Darbinieces,kas tajā brīdī atradās grūtniecības pēdējos mēnešos,tajā brīdī neatrodoties darbā vispār netika informētas par darba vietas zaudēšanu.Kompensācijas netika izmaksātas.Jaunās māmiņas vispār netika atbrīvotas no darba.Reāli palika strādājošas neeksistējošā uzņēmumā,turklāt šādā situācijā atrodoties, taču nav iespējams saņemt bērna kopšanas pabalstus un jāpavada daudz laika apmeklējot Darba inspekciju konsultācijas,lai pārtrauktu darba attiecības.Piedzimstot bērniņiem arī maternitātes pabalsta otrajai daļai parakstu nebija iespējams dabūt..kur ir runa par normālu naudas summu, it sevišķi kad jāpērk visas nepieciešamās preces bērnam.
Darbinieku liktenis viņam neinteresēja.Telefona nummurs tika nomainīts.Tā pat kā firmas nosaukums un ''it kā'' īpašnieks.
Algas tika maksātas uz rokas, algas lapiņu nebija.Atvaļinājumus nedeva.
Katrā ziņā es gribētu pateikt,ka ne visai labs cilvēks,kam uzticēties, vismaz tirdzniecības nozarē noteikti.