Daniele Donati somu veikals - Slikta kvalitāte

Vissliktākā kvalitāte somām,jo nopirku somu pavisam nessen un nujau tā ir saplīsusi. Un vispār tai veikalā nav ko izvēlēties,jo visas somas ir nesmukas,ir vietas kur var nopirkt labākas somas ar labu kvalitāti.Soma ko iegādājos bija dārga un pēc pāris dienām tā jau saplīst.Esmu dusmīga un ieteikšu visiem savām paziņām,la uz to veikalu neiet.Kuldīga ir maza un slava izplatīsies ātri.Kā nav kauna tirgot tādas dārgas somas bez kvalitātes...

D dudina 24.10.2013

Nepiekrītu, es jau esmu nopirkusi 2 šīs firmas somas par ļoti labu cenu, esmu apmierināta un arī veikalos ir liela izvēle un labas atlaides...

I IevaV 24.10.2013

Nopirku 1 somu. Otrajā dienā noplīsa rokturis-bija izārdījušies diegi. Kurpnieks sašuva. Pēc tam metāla rāvējslēdzēji sāka netaisīties ciet. Tā kā nebija lēta + samaksāju kurpniekam par remontu, mokos katru reizi ar rāvējslēdzējiem.
Ieva

. ..mhm.. 24.10.2013

Nezinu gan - man arii ir bijušas pāris šīs firmas somas. Ja pērk ādas, tad kalpo ilgi. Vismaz mana pieredze tā liecina :)

lab

A Albīne Hlopņicka 23.04.2017

loti slikta kvalitate,ta zel iztereto lielu naudu

A Albīne Hlopņicka 23.04.2017

loti slikta kvalitate,cik ilgi kraju naudu laj vinju nopirkt,bet dibena ieliktne caurums. Visiem draugiem paradiju ,neviens nepirks,kaut visi,,zavidovali ,,un gribeja

Nymph 18.07.2017

Проблема у сумок с этого магазина такая - вылетает силикон с ручек. Сколько я там брала сумок - непересчитать, у все одна и та же проблема вылезает - некачественный силикон.