www.sudzibas.lv Dani V Izcili slikts serviss

Dani V - Izcili slikts serviss

Ir uzņēmušies veikt dzīvokļu māju apsaimniekošanu, bet ar to nespēj tikt galā!
1) komunikācija jebkurā jautājumā ir labākajās Psrs tradīcijās - visi ir sūdi, viņi dieva vietā
2) pastāvīgi tiek risinātas kads ķibeles - bet nekas netiek atrisināts!
3) ziemā pēkšņi izdomā labot siltuma trubas un atslēdz apkuri un jebkāda veida ūdenspadevi uz 14+ stundām!
4) pakāpieni pie ieejas durvīm brūk kopā…. Drīz varēs iebrukt, bet dāni v to neredz!
5) applūst pagrabs, ūdens no tā tiek izsūknēts 4. Dienā, kad mājas iedzīvotāji paši uz tā uzstāj
un vel informācija mājaslapā - 10 no 10 labas atsauksmes, bet nav iespējams atrast tieši nevienu!

Atbilde no Dani V Support Pārstāvja atbilde 08.03.2022

Mēs pateicamies par Jūsu viedokli un mums ir tik tiešām žēl, ka ar ēkas tehnisko stāvokli saistītie remonta darbi Jums radījuši neērtības. Mēs saprotam, ka uz remontdarbu laiku pārtraukta komunālo pakalpojumu piegāde radījusi papildus neērtības iedzīvotājiem, bet paskaidrojam, ka ēku kopējo inženierkomunikāciju maiņa ir būtiska Jums kā iedzīvotājiem, tādējādi, uzlabojot tā tehnisko stāvokli, lai nemazinātu īpašuma vērtību un nākotnē vēl vairāk nepasliktinātu dzīves kvalitāti. Tāpat norādām, ka ēku konstruktīvo elementu, inženierkomunikāciju un labiekārtošanas darbi tiek veikti atbilstoši darbu plānam, kurā ir noteiktas gan darbu priortitātes, gan to finansējuma avoti. Ja Jums ir jautājumi vai vēlaties precizēt informāciju par Jūsu ēkas darbu plānu un to izpildes termiņiem, lūdzam, sazināties ar mums.

Cieņā,
SIA "Dani V"