www.sudzibas.lv Dana Rone pārstāv un aizstāv vienīgi bagātu intereses

Dana Rone - pārstāv un aizstāv vienīgi bagātu intereses

Mafiozajā advokātu organizācijā. Pati Dana Rone nav mediācijas pārstāvis, jo aizstāv tikai bagātu cilvēku intereses. Mana gadījuma, palīdzēja bijušam vīram miljonāram izvairīties maksāt un pildīt saistības, kas attiecas uz bērniem, ar viņas palīdzību, tagad bijušais virs maksa uzturlīdzekļus, kā santehniķis, bet pats bauda dzīvi, tērē naudu uz palaistuvēm, bet man tagad jāmeklē kā nopelnīt, lai uzturēt bērnus līdz gada vecumam.

D

S smīkņa 08.04.2013

Nez vai tu ar tik pat brangi sūdzējies par savu vīru "miljonāru", kad viņš nodokļus nemaksāja, bet tevi uzturēja.

Un kā intereses advokātam būtu jāaizstāv? Vai tik ne sava klienta, ne?

Minesota 09.04.2013

Kāpēc vel dzeltenajā presē nav rakstīts, ka kārtējais miljonārs liek bijušajai sievai un bērniem ubagot? Kā tad sauc to pagrīdes miljonāru?

N nautilus 09.04.2013

kas maksā, tā intereses advokāts aizstāv.. tas ir normāli! un kādā sakarā par šo advokāti jāraksta sūdzība? tas ir viņas darbs.

D Dana R 09.04.2013

Kad advokats ir mediātors viņš parstāv abus!!!

B Balta_Puma 10.04.2013

Ja Tev ir info par vīra ienākumiem, tad sūdzi tiesā. Informē VID par iespējamu krāpniecību ar nodokļiem.

Dannii Disaster 10.04.2013

Kaa tad advokaats var buut arii mediaators? Mediaators - taa ir atsevishkja profesija, kas, atshkjiriibaa no advokaata, nav saistiita ar cilveeka intereshu paarstaaveeshanu tiesaa vai njemshanos ar nodokljiem.

O Oskars Kolovza 16.12.2013

Kaut arī Dana Rone sevi pozicionē kā lietpratēju Ģimense tiesību un saskarsmes jomā, reālajā dzīvē/tiesvedībā viņas "zināsanas" un "pieredze" pēkšņi pazūd tiesvedībai un klientam izšķirīgakajos brīžos, līdz ar to panākumi tiek uzdāvināti(?) pretējai pusei! Protams, tas netraucē Danai Ronei skurpulozi uzskaitīt konsultāciju minūtes un piestādīt prāvus rēķinus! Bieži nesazvanāma (un neatzvana!), vilcinās ar solīto darbu sasvlaicīgu izpildīšanu! Vismaz ģimenes/saskarsmes lietās kategoriski neiesaku!

M Miroslavs2 08.09.2014

Dana Rone? Ha-ha... Cilvēciskās vērtības šai advokātei ir svešas, nauda ir vienīgais, kas viņu patiesi interesē!