www.sudzibas.lv Dana Rone pārstāv un aizstāv vienīgi bagātu intereses

Dana Rone - pārstāv un aizstāv vienīgi bagātu intereses

Mafiozajā advokātu organizācijā. Pati Dana Rone nav mediācijas pārstāvis, jo aizstāv tikai bagātu cilvēku intereses. Mana gadījuma, palīdzēja bijušam vīram miljonāram izvairīties maksāt un pildīt saistības, kas attiecas uz bērniem, ar viņas palīdzību, tagad bijušais virs maksa uzturlīdzekļus, kā santehniķis, bet pats bauda dzīvi, tērē naudu uz palaistuvēm, bet man tagad jāmeklē kā nopelnīt, lai uzturēt bērnus līdz gada vecumam.

D

Komentāri (10)

S smīkņa 08.04.2013

Nez vai tu ar tik pat brangi sūdzējies par savu vīru "miljonāru", kad viņš nodokļus nemaksāja, bet tevi uzturēja.

Un kā intereses advokātam būtu jāaizstāv? Vai tik ne sava klienta, ne?

Minesota 09.04.2013

Kāpēc vel dzeltenajā presē nav rakstīts, ka kārtējais miljonārs liek bijušajai sievai un bērniem ubagot? Kā tad sauc to pagrīdes miljonāru?

N nautilus 09.04.2013

kas maksā, tā intereses advokāts aizstāv.. tas ir normāli! un kādā sakarā par šo advokāti jāraksta sūdzība? tas ir viņas darbs.

D Dana R 09.04.2013

Kad advokats ir mediātors viņš parstāv abus!!!

B Balta_Puma 10.04.2013

Ja Tev ir info par vīra ienākumiem, tad sūdzi tiesā. Informē VID par iespējamu krāpniecību ar nodokļiem.

Dannii Disaster 10.04.2013

Kaa tad advokaats var buut arii mediaators? Mediaators - taa ir atsevishkja profesija, kas, atshkjiriibaa no advokaata, nav saistiita ar cilveeka intereshu paarstaaveeshanu tiesaa vai njemshanos ar nodokljiem.

O Oskars Kolovza 16.12.2013

Kaut arī Dana Rone sevi pozicionē kā lietpratēju Ģimense tiesību un saskarsmes jomā, reālajā dzīvē/tiesvedībā viņas "zināsanas" un "pieredze" pēkšņi pazūd tiesvedībai un klientam izšķirīgakajos brīžos, līdz ar to panākumi tiek uzdāvināti(?) pretējai pusei! Protams, tas netraucē Danai Ronei skurpulozi uzskaitīt konsultāciju minūtes un piestādīt prāvus rēķinus! Bieži nesazvanāma (un neatzvana!), vilcinās ar solīto darbu sasvlaicīgu izpildīšanu! Vismaz ģimenes/saskarsmes lietās kategoriski neiesaku!

M Miroslavs2 08.09.2014

Dana Rone? Ha-ha... Cilvēciskās vērtības šai advokātei ir svešas, nauda ir vienīgais, kas viņu patiesi interesē!

P paardomas 23.04.2024

2023.gadā pateicoties D.R. zaudēju visu. Biju ilgstoši cietusi no vīra vardarbības, biju gājusi pie psihologa, ir arī atzinums par Posttraumatisko sindromu un Depresiju, kas man attīstījās, pateicoties vīra izdarībām. No sākuma D.izrādīja interesi par manu lietu, taču pēc satikšanās ar vīra advokāti, attieksme kardināli mainījās. "Par kādu vardarbību jūs runājat? Jūs taču nebijāt ieslēgta pagrabā!" Tajā brīdī viņai bija jāsaka man, ka man ir tiesības pieteikt pagaidu aizsardzību pret vardarbību. Tā vietā viņa man pateica, ka mani var izlikt no mājas, ko uzcēlu savam rokām, bet diemžēl uz vīra zemes, par kuru mēs maksājām kredītu. Dzirdot visu šo, un ņemot vērā to, ka man ir divi mazi bērni, es pieņēmu lēmumu izvākties no savas mājas uz īrētu dzīvokli, jo gribēju pasargāt bērnus. Mani nesen izķīra, es esmu zaudējusi 16 gadus no savas dzīves, veselību, jumtu virs galvas. Biju pārdevusi savu pirmo māju, kuru iegādājos pirms šīs laulības, un ieguldījusi naudu mājā, kuru uzcēlu. Mājā, kurā šobrīd dzīvo mans vīrs. Paldies, Dana! Novēlu, lai jums savas vecumdienas nav jāpavada pagrabā.

P paardomas 23.04.2024

Cilvēki, kas heito sievietes pēc laulības šķiršanas, jums jāzina, ka tas ir VICTIM BLAMING. Tā ir varmācība. Bet ir jauki sēdēt aiz datora ekrāna un atbalstīt varmākas, vai ne? Kas jūs mudina tā teikt? Kuru vermākoja jūsu ģimenē? Mammu? Māsu? Varbūt tevi pašu?... Salabot savas sačakarētās smadzenes var MKB centrā, bezmaksas un arī attālināti jebkurā LV vietā! Tur ir izstrādāta speciāla programma gan upurim, gan varmākai.
Dana viennozīmīgi atbalsta to, kam ir nauda, bet pat ja ir un jums patīk viņas bezprincipiāls darba stils, jāzina, ka patiešām neievēro termiņus, nepareizi sastāda dokumentus, pateica, ka tiesa var neņemt vērā fotogrāfijas kā pierādījumu, neiznformē, kurā brīdī jāsauc liecinieki, tiesas zālē patiesi piespiež savu klientu uz darbībām, kas nav viņam izdevīgas, tiesas zālē uzņemās maksāt un arī nekavējoties samaksā valsts nodevu, bet pēc tam pieprasa to no klienta, lai gan nebija ne pieprasījuma, ne vēlmes ievilkt tiesvedību. Parastie cilvēki tiesājas vienu reizi mūžā, tāpēc šī informācija var kļūt izšķiroša. Lai visiem izdodas būt laimīgiem.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes