www.sudzibas.lv Dalss un Co Pārdevēja - īpašnieka attieksme

Dalss un Co - Pārdevēja - īpašnieka attieksme

Interneta veikalā http://www.dalss.eu vēlējos nopirkt tur redzamo Dūnu segu ar ievērojamu atlaidi. Uz telefonu atbildēja kungs, kurš teica, ka esot īpašnieks un ka šāda iespēja šodien nepastāvot, apmaksa skaidrā naudā aizbraucot pēc preces uz biroju nav iespējama vispār un pārtrauca sarunu, noliekot 2 x telefonu. Pēc atkārtota zvana vīrietis informēja, ka esot Dace un strādājot kā gribot un es vēl neesmu viņu klients, tādēļ var atļauties runāt kā vēlas...

K

K Krishinjsh 17.12.2015

Oi, man arī nācies ar Daci runāt. Es arī pirmajā brīdī biju pa 100% pārliecināts, ka runāju ar veci, bet izrādījās, ka tā ir sieviete. Ļoti augstprātīgs cilvēks, kas mani arī paspēja visādi nosaukt un viņai tas šķita pilnīgi normāli, ātri sapratu, ka sadarboties ar tādu uzņēmumu nav ne mazākās intereses! Visiem ieteiktu izvairīties!

S Signesigne 31.03.2017

Arī esmu saskārusies ar šo uzņēmumu. Viņiem piedāvājumā bija ābele Baya Marisa. Sen jau biju to meklējusi. Pasūtījām, vīrs aizbrauca pakaļ. Kad atveda mājās skaisti ziedošu ābelīti, taču sapratu, ka tā nav šīs šķirnes ābele. Man iepriekš bija izdevība redzēt Bayu Marisu. Ziedi tai ir sarkani, jaunās lapiņas zaļi sārtas un pat stumbrs tumši sārts. Atvestā bija ar baltiem ziediem, zaļām lapiņām, vārdu sakot parasta ābelīte, kura nemaksā turpat 30€. Aizvedām atpakaļ. Pārdevēja, maigi sakot, bija ļoti nelaipna. Daudz jauna par sevi un savām prāta spējām uzzināju. Paķēra manis atvesto stādiņu un iemeta dārza stūrī. Naudu gan pēc nedēļas atpakaļ atskaitīja. Lūk tāda attieksme gan pret saviem augiem, gan pircējiem.

J Juris 19.04.2018

Sveiki. Nevienam neiesaku braukt uz šo vietu.
Pasūtīju Tūjas pagājušajā gadā 2017. Pirku 134 tūjas Brabant un sarunājām cenu ar atlaidi 11,50 pa katru tūju.
Naudu paprasīja skaidrā un iedevu rezervācijas maksu. Pēc divām dienām izrādās tāds daudzums nav uz vietas un jāgaida, kad atvedīs.Laikam ejot atnāca aukstums un sapratām , ka labāk stādīt 2018. gada Aprīlī. Iemaksāto drošības naudu protams neatgrieza un es uzticējos Pārdevējai. Pagāja 2 mēneši un saņēmu zvanu- Kas Te notiek? Es īsti nesapratu,bet tad sekoja jautājums, kur ir atlikusī naudas daļa? Teica, ka steidzami jāatved , jo esmu saņēmis lielu atlaidi. Atvedu visu naudu , jo baidījos , ka pazaudēšu jau iemaksāto. Tūjas sūtīju 1,60 metri.
Atveda Tūjas 3 dienas pirms viņu rakšanas. Saskaitījām, bija visas sūtītās 134. Kad iestādīja un atbraucām apskatīties bijām pārsteigti , jo puse Tūjas bija 1,20 līdz 1,35 un visas kaut kādas tievas - kaulainas. Uzreiz zvanīju pārdevējai uz ko saņemu atbildi , ka es viņas izkrāmējot no busiņa noliku guļus un viņas esot sarāvušās. Mana vaina esot arī tas , ka nestādīju tajā pašā dienā. Kad atbraucu pie viņas, viņa izlikās, ka nekas nav slikts noticis un teica - Tūjas tāpat izaugšot un viss būs ok. Man pietrūka pāris Tūjas , kad jautāju vai varat iedot lielāku atlaidi , jo ir šāda situācija radusies uz ko saņēmu atbildi - ES JAU NO PAŠA SĀKUMA SAPRATU , KA AR JUMS BŪS PROBLĒMAS. Cenu pateica 20 eiro pa 1 Tūju. Nekad neiesaku braukt pie viņas uz PUPUĶU IELU 13 telefons 27885320.