www.sudzibas.lv DALI briezmigs solarijs

DALI - briezmigs solarijs

Nesen nopirku atlaiders.lv kuponu uz solariju ERGOLINE Exellense 800. Visbriesmigakais solarijs visa mana muza.
1. netirs grids ieksa (netirs paklajs, kur stavet ar basam kajam)
2. nav nekadas salfetes, vai dvielis,
3. nav tonika kosmetikas nonemsanai,
4. nav muzikas, ir izslegts INFO vaditajs
5. udens, kas lejas RELAX, vai VITAL programmas... lejas ar lielu udens plusmu, pat nevar paelpot!!!
6. divas lampas gandriz nedeg, visu laiku mirgo.
7. saulojos 12 minutes, ventilaciju uzliku uz minimumu un nevareju sasildities!

Pec proceduras pienaku klat pie administratores, vina vispar sedeja ar kolegem/draudzenem un plapaja, negaja klat paris minutes nebija nekadas reakcijas. pec tam kolege pateica, lai vina pienaktu pie manis klat.. vina pienaca ar jautajumu: "Nu ko vel?" vai tas ir normali??
es pateicu, ka viniem neparaizi darbojas udens, uz ko vina man atbildeja, ka neviens so solariju nelabos.
Es paliku soka.
Visbriesmigakais solarijs pasaule!
Nekad neiet uz turieni un neterejiet naudu uz so sudu!

M mja 07.02.2012

prieks, ka raksti latviski un paldies par informaciju :)

A aga 09.02.2012

Njā... izskatās, ka viņi klientus nemaz negaida...

A Alisa 09.02.2012

Viss tur ir normāli, nevajag tā. Tas ir mans mīļākais salons, izmantoju DALI pakalpojumus jau dažus gadus, un ja jūms nepatika serviss, nu.. Varbūt vajadzēja pajautāt, kā izmantot solāriju?
Dvieli/salfetes/toniku jūs varēja paprasīt pie administratora. Ūdens un ventilācija ir regulējamie no solārija - kad jūs esat iekšā, jūs varat visu uzlikt tā, ka jūs gribēs.
Un Vital un Relakss - tie nav ūdens opcijas, tie ir aromātu opcijas. Ja jūs nezinat, ko pogas dar, nevajag tos spiezd, nē? =)
Un ziniet, vissvarīgākais solārijā ir iedegums, nevis mūzika)

L Liz 09.02.2012

Musy, nu un ko tu par 1Ls gribēja, kājas masāžu? Kāda karaliene, ai. Da par tādu cenu tur pat katru dienu jāiet!

L lika 09.02.2012

Делать что ли больше нечего, только всех так поносить? Нормальный там солярий, загар приличный, и чисто, ты ж сама небось и натоптала.И вообще может на конкурентов работаешь!
Подумаешь, отошла администратор поболтать, большое дело. А то знаю я таких: пользуются, а потом как платить не захочется, сразу же ругать начинают.
Хороший там солярий, а свои волосы я вообще только им доверяю!

A Anda Star 10.02.2012

Man arī patīk gan viņu solārijs, gan apkalpošana. Bez tam, ir netālu no manas mājas. Bieži pie viņiem taisu manikīru un taisnoju matus. Superīgs kolektīvs un draudzīga atmosfēra.

A Anda Star 10.02.2012

Arī nesen izmantoju savu Dali kuponu un esmu apmierināts.. Labs iedegums, bet mūzikas gan nebija.. Toties grīdas bija tīras un solārijs strādāja normāli..Arī administratore bija smaidīgā un draudzīgā sieviete ap 40 (labākais vecums!).. Noteikti apmeklēšu šo salonu vēlreiz.. xxxx

A Anda Star 10.02.2012

P.S. Pēdējais komentārs - no mana brāļa Aigara, kurš nekādīgi nevar iemācīties izmantot savu portatīvo:-)) Sveicieni no mums abiem visam DALI kolektīvam! Noteikti nāksim vēlreiz. Anda un Aigars.

Z Zuzuks 29.03.2012

Es arī gribeju izteikties par šo solāriju. Apmeklēju to diezgan regulāri jau no pagājušā gada beigām. Kādu laiku viss bija ļoti pat labi - gan iedegums, gan attieksme utt.
Pēdājās reizes vispār nejutu, ka esmu bijusi solārijā. Lai gan kādām pazīmēm vajadzēja būt - vismaz sākt parādīties kaut minimālam iedegumam. Līdz ar to secinu, ka solārijam, kurš regulāri tiek piedāvāts kuponu akcijās, lampas nav mainītas nu ļoti sen. Diemžēl:( Labprāt šo salonu apmeklētu arī turpmāk, bet nu negribas maksāt naudu par tādu mazliet pasildīšanos.

A abcd 04.12.2012

Manuprāt, solārijam nav ne vainas. Jāņem vērā, ka tas bieži piedalās akcijās, tāpēc arī kvalitāti nevar vēlēties pašu izcilāko! Bet iedegt var tīri ok.