Daktere Vasaraudze no Vasaraudzes privātklīnikaa - Neprofesionalitāte

Sveiki! Vėlos izstāstīt savu negatīvo pieredzi par šo dakteri. Šis cilvėks pēc viena missed abortion nosūtīja uz analīzēm, neko saskatīt rezultātos nevarēja, tāpēc vienkārši izrakstīja 3 mēnešus lietot kontracepcijas zāles. Kad salietoju, izrakstīja progresteronu un teica var mēģināt palikt stāvoklī. Ātri vien paliku, bet grūtniecība apstājās jau pirmajās nedēļās. Kad aizgāju pie dakteres vińa kratīja plecus un teica, ka nezina, kas par iemeslu, ka vińa palīdzēt nevar un sabiedēja, ka jāiet pie ģenētika un visdrīzāk mums ar vīru ir nesaderība un jāmeklē donori, kas palīdzētu tikt pie bērniņa, kas reāli nebūtu mūsu kopējs bērns. Un tādi secinājumi un manis iebiedēšana pēc vienām analīzēm. Sabiedēja un pateica, lai uzzinātu visu varu nodot analīzes, kas maksāja 350 eur, daktere ar žēlīgu seju uz mani skatījās, ka pārbojos jn protams, iebiedēta uzreiz devos to darīt. Beigās izrādījās, ka tādām analīzēm grūtniecības laiks bij par mazu, lai kautko noteiktu. To daktere gan neteica, iztērēju naudu analīzēm, laboratorijai ir līgums ar šo dakteri, vizītēm, kas ap 100 eur un zālēm un rezultāts nulle un sapratne, kas par vainu arī. Plus biju izmisumā un uz nervu sabrukuma robežas par šādiem izteikumiem.
Pēc pāris mēnešiem aizgāju pie citas dakteres, uztaisīja pilno asinsainu, izdarīja secinājumus un izrakstīja medikamentus, pēc mēneša biju stāvoklī ar veiksmīgu grūtniecību un šobrīd mājās aug superīgs puisītis.
Nekādā gadījumā nelaujiet šai dakterei sagraut jūsu sapņus par ģimeni un papildus finansiāli iedragāt. Laipna runāšana nebūt nav profesionalitātes pazīme. Šī daktere manu dzīvi pusgadu padarīja par mocībām un depresiju.