www.sudzibas.lv Dainis Švāģeris, SIA AD Dizains Krāpniecība, parādi, nekvalitatīvs darbs

Dainis Švāģeris, SIA AD Dizains - Krāpniecība, parādi, nekvalitatīvs darbs

Aicinu uzmanīties no SIA AD Dizains un Daiņa Švāģera pakalpojumiem. Nodarbojas ar būvniecību un remontdarbiem - vairākos objektos termiņš ievilcies vairāk nekā 4 (!) reizes, netiek pildīti darbi, par kuriem saņemts avansa norēķins, paveiktie darbi ir ļoti zemas kvalitātes, ātri atklājas milzīgas kļūdas (jumti tek, santehnikas sistēmas nefunkcionē, apkures sistēmas un nesošās konstrukcijas uzbūvētas ar drastiskām un bīstamām kļūdām, smagas dekoratīvās fasādes krīt u.c.), kuras bija dārgi novērst. Darbu zemo kvalitāti apliecinājis sertificēts būvinženieris, nevis citas, ieinteresētas firmas.

Pašam "būvniekam" ir minimāla izpratne par veicamajiem darbiem, bet uz īsu laiku māk radīt iespaidu, ka viss būs kārtībā. Šis cilvēks ir MELIS vārda tiešā nozīmē - pat dodot vairākas iespējas visu vērst par labu, solījumi pārsniedz darbus - piemēram, tiek teikts, ka objektā cītīgi darbojas strādnieki, pēc tam izrādas, ka tur nedēļām neviens nav bijis, bet visa iemaksātā nauda ir notērēta.

Dainis Švāģeris darbojas bez sertifikāta, komandā algo gadījuma cilvēkus, kuri ir apzaguši objektus - šis nav pieņēmums, bet lieta, kuru risina policija. Piesaistītajām pusēm mēdz nemaksāt, tās pēc tam terorizē pasūtītāju, kurš par paveikto jau ir norēķinājies. Ar Daini Švāģeri un SIA AD Dizains ir sākti tiesu procesi, bet citiem iesaku uzmanīties un izvēlēties citus cilvēkus darbu veikšanai.

Iesaku ņemt vērā, ka Dainis Švāģeris un SIA AD Dizains strādā cieši kopā ar cilvēku vārdā Juris Jātnieks, kas saistīts ar "Firma L4" - dažkārt faktisko juridisko darījumu pusi var veikt arī viņi, bet rezultāts būs tāds pats.

I Ikars1964 30.01.2014

Var teikt identiska pieredze kā man...