www.sudzibas.lv Dainis Balčūns Ļoti nekvalitatīvi veic apkures sistēmu, siltumsūkņu uzstādīšanu, remontu

Dainis Balčūns - Ļoti nekvalitatīvi veic apkures sistēmu, siltumsūkņu uzstādīšanu, remontu

Ļoti pavirši veic savu darbu, pēc padarītā darba neatbild uz telefonu. Man nomainīja siltumsūknim kompresoru, pēc maiņas sabojāja vēl citus iekārtas, garantiju pēc darba veikšanas nedod. Paziņām bija uzstādījis siltumsūkni, regulāri brauca un kaut ko darīja kamēr visiem tas jau apnika un tika pieaicināts cits uzņēmums, kas profesionāli atrisināja visas tehniskas problēmas. Ja Jums gribas problēmas, tad droši aiciniet pie sevis Daini Balčūnu.

Работяга 25.01.2018

Protams ka atrisinaja.. tapec ka ir izvele maxat 300 eriki firmai par darbu, vai maxat 300 reizes pa 10 erikiem balcunam..

Работяга 25.01.2018

Gaidam jus vel sudzibas lv, ar sudzibu ka sacela maju no kiegieliem bez cementa!

J JānisKs 01.03.2018

Meistars ,kam rokas aug no citas vietas,visu zin,visu māk,bet rezultātā tikai vienas problēmas no padarītā darba.

J JānisKs 01.03.2018

Visu ko dara ir jāpārtaisa pašam,vai kādam citam.Turaties pa gabalu no šī speciālista.

G Gaidis Balodis 13.11.2019

Pilnīgi piekrītu. Savā mājā šo personu nelaidiet. Būs tikai problēmas