www.sudzibas.lv Daily Vienības velobrauciens

Daily - Vienības velobrauciens

musu gimene sogad neapmierinata ar brauciena organizaciju - pirmkart, trase nebija uzkodas, pie kuram bija pierasts ieprieksejos gados - vai tiesam abolu gada nevareja tuvejos darzos saorganizet paris kastes ar aboliem? Atzistu, nebiju ieprieks izpetijusi trases shemu, jo nebraucam pirmo reizi un lidz ar to marsruts jau zinams, tad butu piefiksejusi un panemusi pati ko lidzi, jo speka kapt kalna nebija un tas abola gabalins butu loti palidzejis.
Otrkart, putras dalisana finisa bija zem katras kritikas - nenormali leni stradaja un vairak koncentrejas darbinieki uz sava parakuma izradisanu, nevis uz dalibnieku apkalposanu. Gaidit pusstundu rinda ir nepienemami! Ieprieksejos gados tadas rindas nebija, bija japagaida, bet ne tik ilgi. Biju soketa, kad atteica iedot putras porciju 3 gadus vecajai meitai, kura brauca lidzi brauciena tetim aiz muguras velosedekliti. Medalu vinai vareja iedot, bet putras karoti bija jaiet izkarot no edinatajiem! Edgars un vaditaja Una Viduleja bija izcili neatsaucigi un salidzinaja pasakumu ar veikalu, kura nevienam nedod neko bez maksas. Ja reiz sis pasakums tiek pozicionets ari prieks gimenem, tad uzskatu, ka berniem, kuri vel nav sasniegusi vecumu, kura pasi var piedalities sacensibas, ta putras karote nebutu jazelo. Turklat esmu parliecinata, ka beigas spainiem putras tika vienkarsi izgaztas miskaste. Piedalamies jau 4.gadu, meita brauca treso reizi un nevienu reizi nebijam sastapusies ar tadu attieksmi. Dalibas maksai 12 LVL apmera, ko samaksajam par katru dalibnieku, jau nu butu janosedz tik elementaras lietas.Turklat uz vietas pat par naudu nebija iespejams iegadaties normalu edienu, tas sojas desas, ko piedavaja edinasanas pakalpojumu sniedzejs, par edamam diemzel neuzskatu.

H

Nandia 09.09.2013

Bet jūs tak dodaties uz velo braucienu, nevis gardi paēst?!! Es pati ņemti savus iemīļotos labumus līdzi un miers.
Pēdējā laikā sāk likties, ka visi šie pasācieni ir visiem tik mīlēti, jo tiek dotas visādas sīklietiņās piemiņai, ēšana tusiņs utt. . Bēdīgi gan.

H herbals 09.09.2013

es braucot 37 km parasti neapkraujos ar mantam, turklat masinas var novietot tikai otra pasaules mala. Ja es butu zinajusi, ka neka nebus, tad ari parupetos, bet vairaku gadu pieredze liecinaja par ko citu...
un galu gala - par ko tad es maksaju dalibas maksu un ne mazu? tak jau par kadu nebut servisu!

E Edgars K 26.01.2014

Droši, ka medāli bērnam ieguvāt tikpat nekaunīgā veidā, kā putru.

H herbals 26.01.2014

interesanti, bet visus gadus, ieskaitot pagājušo, medaļu bērnam uzkāra kaklā absolūti bez prasīšanas, pirmajā gadā bijām ļoti patīkami pārsteigti. Bet prieks par jūsu uzmanību, droši esat kāds no tās pārpalikušās putras saņēmējiem :) Nesatraucieties, turpmākos gadus vairs nepiedalīsimies un varēsiet savu dārgo putru stūķēt pa visiem galiem kaut līdz nākamajam braucienam! Labu apetīti!

J Janis2378 16.02.2016

Ar "Daily" vispār pēdējā laikā ļoti daudz problēmu, ēdiens negaršīgs, izvēle drausmīga, neesmu vienīgais, kurš tā domā arī draugi sākuši neapmeklēt šis iestādes...

U UnaUnaUna 24.05.2016

Labdien!
Kas tieši ir negaršīgi? Katrā no kafejnīcām ir vadītāja, kura labprāt uzklausīs to, kas īsti neapmierina katru klientu un centīsies atrisināt.Nevajag vispārināt, un lūgums izteikties precīzāk.