www.sudzibas.lv Daily Slikts serviss

Daily - Slikts serviss

Pusdienu "restorānā" Daily Skolas ielā ēdienkarte, kas ievietota mājas lapā, regulāri nesakrīt ar faktisko dienas piedāvājumu (lieki teikt, ka, subjektīvi vērtējot, tas lielākoties ir sliktāks nekā mājas lapā ieliktais..). Turklāt kasiere savā darbā ir ļoti, ļoti pavirša - regulāri izsit nepareizu ēdienu cenu. Arī ēdiena kvalitāte aboslūti neatbilst cenām. Nerekomendēju!

15.08.2019

H Helter 16.08.2019

Interesanti kurā vietā kasieres darbs ir pavirš, ja cilvēks vienu reizi kļūdījās, tas nozīmē ka viņš ir pavirš,kasierīte ir vienmēr laipna un smaidīgā.Un ēdiena kvalitāte atbilst cenai, jau kaut kas nepatīk, aizejiet uz veikalu,nopērciet produktus un paši pagatavojiet, gudri runāt visi māk!
Par Daily skolas iela.

P Par visu un neko 23.08.2019

Ja vien tā būtu viena reize, es sūdzību nerakstītu, bet personīgi man kasiere ir izsitusi nepareizu cenu 5 ! reizes, no kurām vienu reizi savas aizmāršības pēc izsita cenu tūkstošos, jo aizmirsās tāds "sīkumiņš" kā komatu starp cipariem ielikt. Labi, ka pamanīju šādu "kļūdiņu".

Neredzu arī jēgu ēdienkartes likšanai mājas lapā, ja tā 95% gadījumu neatbilst reālajam pusdienu piedāvājumam. Pusdienu piedāvājuma cena varbūt atbilst tā kvalitātei, bet jebkurš cits pilnas cenas ēdiens, jo īpaši sveramie salāti, noteikti neatbilst.

Iepriekš apmeklēju šo vietu, jo atrodas vistuvāk darba vietai. Taču kopš pēdējā starpgadījumā ar nepareizas cenas izsišanu Daily vairs neapmeklēju.