www.sudzibas.lv Daily Slikts serviss

Daily - Slikts serviss

Vēršos ar sūdzību Daily kafejnīcā “Upmalas Birojos” Mūkusalas ielā 101. Te ir neadekvāti lēns serviss – pusdienas laikā stāv milzīga rinda. Jums ir pietiekoši daudz cilvēku, lai apkalpotu ātri klientus, gan liekot ēdienu, gan apkalpotu pie 2 kasēm. Parasti strādā tikai viena kase un 2 cilvēki liek ēdienu. Šodien viena Jūsu darbiniece vispār staigāja pa kafejnīcu un tēloja, ka strādā. Kefīrs stāv pilns plauks, bet viņa tikai lej un lej, nevis tai vietā aiziet un menedžē otru kasi. Rezultātā – stāv gara cilvēku rinda ar uzliktiem ēdieniem un gaida savu kārtu, lai samaksātu, turklāt, ēdiens taču paliek auksts! Daudziem biroja darbiniekiem pusdienas laiks ir 30 min. Nav normāli, ka rindā jāpavada 20-25min. Lūdzu padomājiet par savu servisu. Vismaz karstajā laikā no plkst. 12:00-14:00 strādājat ar divām kasēm, jo pilnīgi pietiek, ka viens cilvēks liek ēdienu. Nav normāli, ka rinda ir gandrīz līdz ieejai.

M monteragi 07.02.2017

30 min pusdienlaiks nevar but! PEC LIKUMA NEMEZAK KA 1 STUNDA!

S sudzibina 09.02.2017

Gan jau tikai vienai darbiniecei tur apliecība,ka var darboties ar kasi, kaut vai kases un darbinieku tur vairāk...

pie tam sludinājumu postāli visu laiku pilni, ka Daily meklē darbiniekus - noteikti arī šajā! ;)