www.sudzibas.lv Daily Ēdiens briesmīgs

Daily - Ēdiens briesmīgs

Labdien, šodien 21/06/2017 es biju iegājusi paēst jūsu ēdnīcā, īsi sakot biju šokēta,
salātu bārā-svaigie dārzeņi bija pēc iskata ne pārāk svaigi-gurķi bija sagriezti ar ādu kura bija rūgta-gluži nebija ēdami, svaigie tmāti sagriezti uz pusi-no kuriem viena daiviņa bija
saskābusi-gandrīz izvēmu visu ēdienu šķīvī, tas bija pretīgi, pie tam visi produkti stāv atvērti-kur visi staiga šķauda un puņkojas-mikrobi lido uz atvērtiem kabačiem, svaigiem dārzeņiem,
mērce baltā pēc garšas negaršoja vispār ne pēc kā, kā udens-bez garšas!
Pirm izlikt produktus un piedāvāt tos ēst-nogaršoiet paši-kā var padot rūgtus gurķus vai saskābušus tomātus-un izdot tos par svaigiem, par apkalpošanu varu pateikt tikai to ka apkalpoja labi!
Zāle tīra bija-tā kā galdi jums tur balti-varēja pamanīt ka katrs galds bija tiešām tīrs, lielopa mērce bija laba toties.

Kolta 21.06.2017

Gurķi ar ādu? Vajadzētu kādreiz pagaršot!

donna b 21.06.2017

Vai ir kada Daily estuve, kura ir baudama? Ropazu ielaa, Duntes ielaa, un vel centraa...vienkarsi prieks lopiem ediens, jau 2 gadus neapmekleju un nav ne mazakas velmes...

V Viktoria Yanovna 22.06.2017

Tur jau tā lieta ka ēdiens domāts lopiem,redz kā uzēros,biju vidā un sagribējās paēst,tā bija mana pirmā reize un pēdējā tādā ūķī!Domāju ka lopus pad labāk baro!

X X-men 22.06.2017

Ēdienā regulāri ir mati un veca gaļa, ir aŗī akmeņi griķos un mērcē kauli. Kolēģim kotletē biij nags.

M Mamma Inga 05.09.2017

Pilnīgi piekrītu! Daily ir absolūti nebaudāms ēdiens!

X X-men 05.09.2017

Dažreiz ir akmeņi griķos un mati kotletēs, bet tas ir atbilstoši cenai..

M Mamma Inga 09.09.2017

Kur vērsties ar sūdzībām par daily ēdināšanu, lai izvērtē viņu darbību, īpaši jau skolu ēdnīcās?