www.sudzibas.lv Daily Apkalpošana

Daily - Apkalpošana

Daily, kurš atrodas Talejas ielā 1, ļoti nelaipna sieviete mani apkalpoja (blondīne, ar pusgariem matiem, parasti viņa pie kases). Atteicās izsniegt pusdienas piedāvājumu, bija 10:57, teica, lai gaidu 3 minūtes. Es neatnācu 30 minūtes iepriekš. Sāls tā, ka ēdiens jau bija sagatavots, tikai nācās pacelt vākus. Un pēc tam 12:00 ar nopūtu, ko es gribu. Viņai būtu jāapmeklē ētikas kursus.

N

"Atteicās izsniegt pusdienas piedāvājumu, bija 10:57, teica, lai gaidu 3 minūtes." - viņai nav tiesību kasē sist pusdienu piedāvājuma čeku pirms noteiktā laika.
"Es neatnācu 30 minūtes iepriekš." - atnāktu 30 minūtes iepriekš, gaidītu 30 minūtes.
"Sāls tā, ka ēdiens jau bija sagatavots, tikai nācās pacelt vākus." - nē, sāls tā, ka tu, ierodies un mēģini diktēt savus noteikumus!
"Viņai būtu jāapmeklē ētikas kursus." - toties tev, noteikti, kulinārijas kursus!

retas_sudzibas 07.09.2018

Šajā iestādē kādu laiku pusdienoju un neko sliktu nekad neesmu varējusi pateikt. Meitenes vienmēr laipnas un atsaucīgas, ēdiens vienmēr garšīgs.
Es nesaprotu šitos indivīdus, kuri uzskata, ka noteikumi neattiecas uz viņiem. Noteikumi ir ne tikai tam, kas apkalpo, bet arī tam, kas šo pakalpojumu izmanto
Noteikti pati ienāca iekšā jau ar ne garastāvoklī, kā rezultātā jebkura darbība likās kā ētikas pārkāpums. Es atvainojos, bet jūs pati liekaties kā viens liels ētikas pārkāpums!

A AnnaPanna 08.09.2018

Šādiem klientiem gribas uzšaut dažreiz. Kas jūs esat par pasaules nabām,lai diktētu noteikumus?! Varbūt,ja padomātu ar savām smadzenēm tad saprastu ,ka pirms noteikta laika viņa nevar izsist čeku,jo pusdienas sākas no 12:00. Iesaku Tev pašai doties es ētikas kursiem,ļoti iesaku.