Daily cafe, Upmalas biroji - Antisanitārs serviss

Tā kā nesaprotu, kā sazināties ar uzņēmumu personīgi, rakstu šeit.
Tā kā strādāju netālu no Mūkusalas ielas Upmalas birojiem, bieži sanāk iegriezties tur pusdienās. Iespēja darbā sasildīt ēdienu nav, bet tuvākais variants, kur pusdienot ir vēl tikai Hesburger. Tātad, vēlos izteikt sūdzību par to, ka šajā ēstuvē valda antisanitāri apstākļi; darbinieki laikam par tīrību un sanitārajām normām NEKO nav dzirdējuši. Piemēram, meitenes, kuras stāv kasē un pieņem no klientiem naudu (kā zināms - nauda ir laikam viena no netīrākajām lietām) ar tām pašam nenomazgātajām rokām grābstās gar glāzēm, kurās lej kefīru, gar papīra salvetēm, gar šķīvjiem. Kā arī liek klientu šķīvjos ēdienu, tajā periodiski iemērcot arī pirkstus.
Bieži esmu lieciniece, kā tiek kārtoti tīrie šķīvji, bļodas, glāzes - ar netīriem pirkstiem skaroties klāt glāžu malām, liekot pirkstus šķīvjos, bļodiņās. Vienu dienu pirms kāda laika meitene man lika šķīvī ēdienu un tik tālu bija savu pirkstu ielikusi, ka tam tika virsū ēdiens! Wtf? Tas ir normāli, jūsuprāt, ka tie paši darbinieki, kuri strādā pie kases ar skaidru naudu, gramstās gar ēdienu un tīrajiem traukiem? Vai to atļauj sanitārās normas? Man paliek nepatīkami. Protams, no šodienas vairs savu kāju tur nesperšu. Turklāt salātu bārs, tas, kurš pa vidu - nav aizklāts, attiecīgi pieejams visdažādākajiem baciļiem. Un arī sieviete, kura nēsā tīros traukus - man nav pārliecība, ka viņai ir tīras rokas, ka viņa pēc wc apmeklējuma tās nomazgā. Gribētos cerēt, ka atbildīgās uzņēmuma personas šo sūdzību izlasīs un kaut ko darīs lietas labā.

N

Работяга 09.10.2017

Jums ar galvu viss labi? Sievietes prieks dzive nevis jusu mikrobi...

S Sieviete 123 09.10.2017

Jeļena

Dainis 10.10.2017

Vai esat mēģinājusi vērsties pie psihologa izrunāt šo problēmu un vai termins ''publiskā ēdināšana'' jums kaut ko izsaka?