www.sudzibas.lv Dailukss Daina Ozola, Liepāja

Dailukss - Daina Ozola, Liepāja

Šī sieviete - daina ozola ir facebook grupas administratore grupā labdarība liepājā. Stāsts ir tāds, ka vēlējos atdot kādam savas mantas sakarā ar pārcelšanos. Speciāli reģistrējos iekš facebook, lai to varētu izdarīt. Bet... Izrādāt, ka sievišķis daina ozola, kas ir šīs grupas administratore, iz izprātpjusi savā cāļa saprātā, ko tik gudru... , ka nevarot reģistrēties, ja neesi vismaz mēnesi reģistrējies iekš facebooka... Gribēju kā labāk, nu nācās mantas izmest mizkastē. Kur tik stulbi cilvēki var būt? Kas es kādu noziegumu gribu izdarīt, ja tikko piereģistrēos facebookā?

Lūk, ko man tā... (rupji) uzrakstīja, pārkopēju... - — ir jau visādi izņemumi. Bet cilveki diemzēl slikti izmanto jaunos profilus. Un kur tad es vainiga, ka metat arā. Ir taču daudz citu vietu kur ievietot un atdot
ziniet es ari ar vienu reizi visu sapraru
bet redziet. Sis atri uzceptais profils visdeizāk tik pat atri pazudis. Jo jums pat bildes nav. - —

redziet, viņai bilde ir svarīgākais! Nu un ka pazudīšu no facebooka? Kas par to? Vismaz kādam būtu palīdzējis! Bet, nu jāā... , pirmo reizi saskatos ar tādu idiotismu no labdarība liepājā administores puses. Nožēlojama un stulba rīcība no Dainas Ozolas puses.

B biznesss 28.08.2018

Dailukss Daina Ozola tiesam ir aprobezots iedomigs individs pati nezin ko no sevis iztaisit, mak tik pilnu fb ar visadam grupam sataisit un telot baigo biznesmeni, stulba vecene

P Picemone 21.01.2019

Pirmāmkārtām viņa nevis rakstīja un interesējās par to lai varētu pievienoties grupai, bet gan pa visu FB izkladzīnāja ka esmu krāpnece utt. bet to lai atrastu risinājumu un uzrakstītu vispirms vēsluli, nevarēja, bet tik tad kad jau mantas izsviestas, tad zin kur rakstīt, ir ļoti daudz grupas FB pikt un par'dot un arī tur neviena sludinājuma nebija no viņas puses, cilvēki ir daudzas grupās un tā nav vienīgā grupa kur likt sludinājumu.
Arī neko konkrētu nenosauca ar to kas un ko var atdot, vienkārši klaji meli. un kāds sakars vispaŗ Dailukss ar mani? Jā esmu tur, bet ne jau DAilukss ir pie tā visa vainīgs, ka jūs neielikāt sludinājumus! kā arī ja mantas bij gatavs izmest, par ko tik liels cepiens no visa šī!

P Picemone 21.01.2019

LAbi ka pats laipns un izteik bez rupjībām!

I ilze 21.01.2019

Nesaprotu kads sakars dailuks ar labdaribu. Sei jau var runat par cienas un goda aizskarsanu ka ari neslavas celsanu. Kapec neakcepte jums intrese tad luk kapec. Ikdiena ir vairak muhmedi, joe, utt kas velas grupa registreties tad nu luk lai aizsargatu grupas biedrus adminstrators izpeta profilu un izverte vai ta persona tiesam ir ta kas uzdodas jo preteji salaizot grupa katru kas grib ta nebus vairs labdariba bet miskaste. Un nebus drosa vide parejiem jo ik katrs joe utt vares redzet kam nepieciesams palidzet vai kas palidz un var sakt traucet sos cilvekus. Un kas atiecas uz dainu ozolu loti pretimnakosa un izpalidziga sieviete. Un ka komentetajs bi pasniedz ka vina ir tada un sitada tad paskataties uz sevi spoguli ka tik jums preti neskatas aprobezots un iedomigs induvids, kam nav duša komentet no sava varda. Lai jums jauks vakars.