Daija Pumpura - Kursa Darbs

Atradu tādu Daiju Pumpuru (kas agrāk strādājusi Liepājas studijas Radio SWH, dzīvo Liepājā ar meitu) lai uzrakstītu man pāris darbus Sabiedriskajās attiecībās.. Esot baigā speciāliste, super darbu uzrakstīšot. Pa telefonu tikt vaļa nav iespējams. Uzraksta pirmo darbu - ir ok, nekas spīdošs, tik un tā aiz viņas pāris lietas jālabo bet ok - nākamo man vajag kursa darbu - piesaku mēnesi pirms termiņa par cik zinu ka nebūs laika pašai uzrakstīt, aizsūtu naudu, visu godīgi izdaru kā norunāts, bet darba kā nav tā nav. Gaidu līdz pat pēdējai minūtītei (kad zvanu/rakstu - saka, vēlāk, rīt, rīt, noteikti vēlāk, nesatraucies, utt.) līdz saprotu ka esmu absolūti uzmesta. Pāri simts eiro nozagti. Kā nav pašlepnuma zagt no strādājošiem studentiem? Lūdzu neuticaties šai krāpniecei!