Daiga Lapsa | Draudzes pūlciņš - Sekta

Tātad, šodien pie dominas pienāca divas sievietes. Sarunu iesāka ar kaut kādu aptauju, tādējoties ieinteresējot mūs. Tālāk saruna aizgāja jau par dievu/ticību. Uzaicināja mūs uz draudzes diskusiju, mēs iedevām savus numurus, jo likās, ka varētu mūs tas ieinteresēt. Tātad viena uzreiz uzrakstīja, un atceroties par to, ka šādas draudzes diskusijas nenonāk nelīdz kam labam, tāpēc sāku interesēties kā tur viss norit. Tiklīdz es ieminējos par sektu, attieksme ļoti bija mainījusies, ja iepriekš mēģināja pierunāt, tad tagad vēlme redzēt mani tajā draudzes klubiņā vairs nebija. Personas parasti pārvietojas gar dominu, tāpēc ja jums kaut ko tādu piedāvā, tad vienkārši ejat projām. Viņi jums izskalos smadzenes, tā teiksim hipnotizēs jūs un sagraus jūsu dzīves.

Qw

An Andrejsb 05.12.2019

Esmu sastapies ar viņām, un bija lidziga situācija, turaties pec iespejas talak no šīm daiļavām!

Ai aicis24 05.12.2019

Man liekas šitās abas pa visu Rīgu braukā un pa dzīvokļiem arī staigā.Bija abas pienākušas pie dzīvokļa durvīm un arī gribēja mani pierunāt,bet teicu,ka esmu ateists un neinteresē,bet vienalga iedeva to savu bukletu un lai padomājot,ka dievs man esot vajadzīgs, protams,nekur negāju un viņu bukletu izmetu ārā.

Ss Ssssssss 15.12.2019

Kādas viņas izskatījās vadbut es viņas zinu

Ss Ssssssss 19.12.2019

Šī sūdzības autors nepatiesi apsūdz Daigu lapsu un Kristus pasaulei cilvēkus. Lūdzu izdzēsiet šo rakstu.

An AnitaP 13 st atpakaļ

Ko lai saka? Dievs ir labs. Viņš mūs ir radījis pēc savas līdzības un devis katram brīvu gribu - izvēlēties būt ar Viņu vai bez Viņa, respektīvi, pieņemt lēmumu atbrīvot sevī vietu no Dieva un atdot to sātanam, kurš to vien gaida, lai varētu cilvēkos izpausties visos savos veidos - slimībās, atkarībās, nabadzībā, sāpēs, bailēs, neveiksmēs, nesaticībā, zaudējumos un vēl daudzos citos veidos, par kuriem cilvēkiem patīk vainot Dievu. Taču izvēli paši ir izdarījuši. Dievs ir džentlmenis, Viņš Sevi neuzspiež, Viņš respektē tavu izvēli un ļauj tev saņemt to, ko esi izvēlējies. Kristieši, kuri iet ielās un uzrunā cilvēkus, aicinot viņus pie Dieva, vienkāršiem vārdiem runājot, ir Dieva kalpi, caur kuriem Dievs darbojas uz zemes. Viņš aicina visus, bet visi nekad nenāks. Jums uz to ir visas tiesības. Par tām divām sievietēm jūs atcerēsieties pēc zemes dzīves, kad nonāksiet ellē un no sirds nožēlosiet, ka tajā dienā negribējāt ieklausīties. Tie nav draudi. Tā ir Bībeles patiesība, kuru vajadzētu paturēt prātā.

Saivii 11 st atpakaļ

Ej aarstee galvu, slimaa !

Ad adamwgontier 11 st atpakaļ

Ejiet uz pareizticīgo baznīcu vai uz katoļu baznīcu, ja meklējat Dievu. Bet tā Kristus Pasaulei ir briesmīga sekta, kuras vienīgais mērķis ir izsūkt no jums naudu.