Daiga Lapsa | Draudzes pūlciņš - Sekta

Tātad, šodien pie dominas pienāca divas sievietes. Sarunu iesāka ar kaut kādu aptauju, tādējoties ieinteresējot mūs. Tālāk saruna aizgāja jau par dievu/ticību. Uzaicināja mūs uz draudzes diskusiju, mēs iedevām savus numurus, jo likās, ka varētu mūs tas ieinteresēt. Tātad viena uzreiz uzrakstīja, un atceroties par to, ka šādas draudzes diskusijas nenonāk nelīdz kam labam, tāpēc sāku interesēties kā tur viss norit. Tiklīdz es ieminējos par sektu, attieksme ļoti bija mainījusies, ja iepriekš mēģināja pierunāt, tad tagad vēlme redzēt mani tajā draudzes klubiņā vairs nebija. Personas parasti pārvietojas gar dominu, tāpēc ja jums kaut ko tādu piedāvā, tad vienkārši ejat projām. Viņi jums izskalos smadzenes, tā teiksim hipnotizēs jūs un sagraus jūsu dzīves.

Q

A Andrejsb 05.12.2019

Esmu sastapies ar viņām, un bija lidziga situācija, turaties pec iespejas talak no šīm daiļavām!

A aicis24 05.12.2019

Man liekas šitās abas pa visu Rīgu braukā un pa dzīvokļiem arī staigā.Bija abas pienākušas pie dzīvokļa durvīm un arī gribēja mani pierunāt,bet teicu,ka esmu ateists un neinteresē,bet vienalga iedeva to savu bukletu un lai padomājot,ka dievs man esot vajadzīgs, protams,nekur negāju un viņu bukletu izmetu ārā.

S secinajumi 05.04.2020

Cienītie sauciet policiju, ja šitādas jau pie durvīm klauvējās. Šausmas.

F fefefeffevvvvv 15.12.2019

Kādas viņas izskatījās vadbut es viņas zinu

F fefefeffevvvvv 19.12.2019

Šī sūdzības autors nepatiesi apsūdz Daigu lapsu un Kristus pasaulei cilvēkus. Lūdzu izdzēsiet šo rakstu.

S secinajumi 05.04.2020

Visas šīs sektas ir jāaizliedz, jo jums galvenais ir atņemt vientiesīšiem ienākumus, īpašumus utt. Parazitēt uz citu rēķina.

A AnitaP 22.01.2020

Ko lai saka? Dievs ir labs. Viņš mūs ir radījis pēc savas līdzības un devis katram brīvu gribu - izvēlēties būt ar Viņu vai bez Viņa, respektīvi, pieņemt lēmumu atbrīvot sevī vietu no Dieva un atdot to sātanam, kurš to vien gaida, lai varētu cilvēkos izpausties visos savos veidos - slimībās, atkarībās, nabadzībā, sāpēs, bailēs, neveiksmēs, nesaticībā, zaudējumos un vēl daudzos citos veidos, par kuriem cilvēkiem patīk vainot Dievu. Taču izvēli paši ir izdarījuši. Dievs ir džentlmenis, Viņš Sevi neuzspiež, Viņš respektē tavu izvēli un ļauj tev saņemt to, ko esi izvēlējies. Kristieši, kuri iet ielās un uzrunā cilvēkus, aicinot viņus pie Dieva, vienkāršiem vārdiem runājot, ir Dieva kalpi, caur kuriem Dievs darbojas uz zemes. Viņš aicina visus, bet visi nekad nenāks. Jums uz to ir visas tiesības. Par tām divām sievietēm jūs atcerēsieties pēc zemes dzīves, kad nonāksiet ellē un no sirds nožēlosiet, ka tajā dienā negribējāt ieklausīties. Tie nav draudi. Tā ir Bībeles patiesība, kuru vajadzētu paturēt prātā.

Saivii 22.01.2020

Ej aarstee galvu, slimaa !

A AnitaP 23.01.2020

Dievs arī Tevi mīl.:) Jocīgi, vai ne? Viņš zina, kāpēc mēs esam tādi, kādi esam un pacietīgi gaida ikvienu. Viņš darbojas uz zemes caur kristiešiem, aicinot katru. Ja Tevi ir kaut reizi kāds uzrunājis, tad zini, ka esi aicināta, un, tici, pienāks Tavā dzīvē diena, kad Tu šo saraksti atcerēsies un gaidīsi, kad Tevi uzrunās vēlreiz. Nerakstītu šo visu, ja nebūtu pati piedzīvojusi un joprojām piedzīvoju, kā Dievs reāli iejaucas manā dzīvē un sakārto to pilnīgi visās sfērās. Ir ļoti žēl, ka cilvēki ir tik noliedzoši, netic, bet čīkst un gaužas par problēmām, kuras paši ar savu izvēli sev pielaiž klāt. Es arī tā kādreiz rīkojos, jo neticēju, ka Dievs tiešām reāli darbojas. Neticēju, jo nemācēju veidot attiecības ar Viņu. Lai kā man reizēn patika ieiet baznīcā, paklausīties sprediķus, palūgt, taču neguvu gaidīto, jo nezināju, ko Dievs vēlas no mums. Pēc Bībeles skolas, Bībeles regulāras lasīšanas, dievkalpojumiem es sapratu savas kļūdas un tagad pamazām tās laboju, mācos. Mēs esam tikai cilvēki, tāpēc tas ir saprotams. No sirds Tev un katram negāciju pilnajam novēlu piedzīvot Dievu. Tas ir superforši.:)

Vagons Komā 28.07.2020

Mani sātans tur gūsta un neļauj iet pie dieva. Ta viņam ar riteņiem.palidziba vajag,tad nevar mērglis paelpot. Man pat var ānusā nokaitētu ābulu kāds iesprast, publiski apnētāt āboliem un nosaukt par pedofilu un varmāku, Staĺinu kvadrātā, tikai laidiet mani pie Dieviņa, lūdzu.

A adamwgontier 22.01.2020

Ejiet uz pareizticīgo baznīcu vai uz katoļu baznīcu, ja meklējat Dievu. Bet tā Kristus Pasaulei ir briesmīga sekta, kuras vienīgais mērķis ir izsūkt no jums naudu.

A AnitaP 23.01.2020

Neviens tur naudu "nesūc". Ziedot vai neziedot - tā ir katra brīva izvēle un tas tiek vienmēr atgādināts. Par 10.tiesu ir pilna Bībele un, neskatoties uz to, tā tik un tā paliek tava izvēle. Gribi - dod, negribi - nedod. Neviens nekad tur man nav licis to darīt pret pašas gribu. Varu tikai pateikt to, ka kopš es pati, uzsveru - PATI pieņēmu lēmumu pārbaudīt, vai tiešām Bībelē rakstītais ir patiesība, man nekad nav kontā beigušās finanses pirms vai līdz ar algu, kā tas bijis kādreiz. Dievs finansiāli mani svētī. Ir daudz rakstu vietu par ziedošanu. Palasi kaut vai Pāvila 1.vēstuli korintiešiem, 8.nodaļu. Piebildīšu, tā ir tā pati Bībele, kuru lasa luterāņi, katoļi, baptisti, arī protestanti (kā Kristus pasaulei), visi kristieši.
Ja Tev nepatīk draudze Kristus pasaulei, Tev nav uz to jāiet, bet, runājot par sektām, to gan iesaku - palasi tomēr literatūru par to, kas ir sekta. :)

A AnitaP 23.01.2020

Kļūdījos, minot rakstu vietu. Pāvila 2.vēstule korintiešiem, 8.nodaļa. Arī 9.nodaļa no 6.-11.pantam. Un vēl daudzas citas rakstu vietas. Vajag tikai palasīt.

M Miers 05.04.2020

Tas ir sektas. Bibele jau vairaku tukstošu gadu laika jau ir parrakstita. Artefakti, tas ko jezus teica, apustuļi, bibele jau sen nav, oriģinals jau ir iznicinats. Un bibele ir parrakstita. Sektas dievs ir jahve.

Cilveki. Iepazistiet sevi, iepazistot sevi iepazisiet visuaugstako godajamo raditaju.

Jūs jau esat zinasanas. Vis ko jus meklejat arpus sevis, tas zinasanas jau ir jūsos.

Ticiet sev, savai intuicijai, savai sirdij. Uzticieties sev.

E Elisa Elisija 05.04.2020

Reliģijas izjātiem cilvēkiem mūždien problēmas priekšā pakaļā. Tādi tādus atrod.

S secinajumi 05.04.2020

Tas pats kas Prieka Vēsts, arī bāžās ar bukletiem. Zinu pasistos, kas viņiem ziedo, tad Gleškem nav jāstrādā, var braukt ceļojumos, pirkt mašīnas, īpašumus. DEBILISMS. Cietumā vieta sen jau.

F fefefeffevvvvv 08.04.2020

Es nesaprotu cilvekus, kas negrib saprast, ka viņus tur čakarē. Es nezinu kas notikz tālāk. Jācer, ka kādreiz sapratis, ka šī ir sekta. Es tur pats tur esmu gājis. Zinu visu, kas tur notiek.

Vagons Komā 28.07.2020

Sātans mani labi baro, bet apmaiņā pret to nelaiž prom no elles. Es gribu kaut reiz sajust debsis, izlaid mani no elles. Vari pat man Stacijas laukumā nosaukt par Hitleru un iebazt abortu pakaļā, tikai izlaidani no.elles uz 2 nedeĺām. Aiziet no elles bail, tad satans nebaros. Bet ja gribu satanpaiku, jasez elle.

I Inga Lapsa 20.09.2020

Ir labi, ka cilvēki stāsta uz ielas par Dievu. Kā tad citādāk cilvēki uzzinātu, ka Viņš palīdz? Pazīstu Daigu. Viņai Dievs ļoti palīdzējis un viņa grib palīdzēt citiem cilvēkiem, tāpēc arī stāsta cilvēkiem par Dievu.

J jencis38 21.09.2020

Uzmanaties no šīs sektas

M Margarita S. 22.09.2020

Es arī esmu kristiete un arī esmu draudzē jau vairāk nekā 15 gadus. Mūsu draudzē cilvēki respektē gan citas reliģijas, ticības un vērtības. Mēs nenosodam ne citu kūltūru tradīcijas ne citas reliģijas. Mēs izturamies ar sapratni un respektējam ticīgos. Neko sliktu nesakam arī par dažādu orientāciju cilvēkiem. Arī neprasam nekādus 10% no cilvēkiem. Baznīcā pie ieejas stāv ziedojumu trauciņš, kas grib tas iemet, nevienam tas netiek atgādināts, un neviens uz to netiek aicināts. Kur nu vel kaut kādās mājas grupiņās. izskatās pēc vecās labās cilvēku apvārdošanas un krāpšanas. Senis izkopta nodarbe netaisnīgiem cilvēkiem, kuri izmanto Jēzus vārdu sava labuma gūšanai.

Dārgie kriestieši, esiet ļoti uzmanīgi pie kādiem cilvēkiem Jūs ejat un izkopjat savu redzējumu par Jēzu Kristu. Ne katrs spēj to saprast un ne katrs spēj vadīt draudzi Dievam pieņemamā veidā. Šādas Daigas un šādas mājas grupiņas Latvijā jau ir bijušas, cilvēki ar laiku paši saprot ka šādas "kaktu" sanākšanas ir sektas, un ka šo grupiņu līderi Dievi interpretē nepareizā veidā. Ja vēlaties Dievu, ejat uz īstu draudzi, uz īstu baznīcu, pie īstiem kristiešiem, nevis kaut kādā daudzstāvu mājā klausaties ko kaut kāda "gudrā" bāž Jums galvā. Paldies!