Daiga Ārniece, namu apsaimniekotājs Unihouse. - Slikts serviss

Slikta servisa dēļ neiesaku šo:
Pārvaldnieci Liepājā, Daiga Ārniece, apsaimniekošanas uzņēmums Unihouse.
Augstākā līmeņa neprofesionālisms, rupja un augstprātīga attieksme pret mājas iedzīvotājiem, mājas iedzīvotāju prasību ignorēšana, nelaicīga reaģēšana uz mājas nepilnībām.
Elementārākās lietas mājas vajadzībām netiek pildītas attaisnojoties, ka pēc Ministru kabineta likumiem viņai tas nav jādara.

Piemēram:
Gruži netiek izvesti laicīgi, sētnieks netiek kontrolēts pat pēc mājas iedzīvotāju sūdzībām, ka tas nav tīrījis ielu vairākas nedēļas pat mēnešus, bet rēķinos sētnieka pakalpojumi tiek piestādīti, pasts netiek nodrošināts ar mājas atslēgu, lai pastniece tiktu kāpņu telpā, neseko līdzi obligātajām mājas ugunsdrošības prasībām, atskaites par mājas līdzekļu izlietošanu sākumā netika sūtītas, atskaites ir nesaprotamas, problēmu risināšana ignorēta, netikām informēti par mājas līdzekļu tēriņiem u.t.t, u.t.t….

Neiesaku mājai uzņemties saistības ar šo personu un uzņēmumu, kā arī iesaku esošajām mājām pāriet pie jauna apsaimniekotāja.