www.sudzibas.lv Dagnija Lukstraupa PAsākumu,kāzu vadītāja

Dagnija Lukstraupa - PAsākumu,kāzu vadītāja

Sveicināti. Gribēju pasūdzēties par pasākumu vadītāju Dagniju Lukstraupu. Biju ar ģimeni aizbraukusi uz radinieku kāzām, kuras vadija Dagnija Lukstrupa. Šī jaunā vakara vadītāja uz pasākumu bija ieradusies nu ļooooti vulgārā un atkailinātā tērpā. Visu viņas vadīšanu novērsa milzonīgas,atkailinātas krūtis,kas aizsedza gan daiļo līgavu, gan līgavaini. Visur bija tikai vienas lielas un milzīgas krūtis, iežmiegta vizuļojoša kleita un vulgāra uzvedība. Katru starplaiku, kamēr viņa neuzstājās viņa mīcījās pa kaktiem ar savu pavadoni. Laizijās un spaidijās, ka man bija neerti paiet garām,lai aizietu uz labierīcībām. Pārnākot no pasākuma es nolēmu paskatīties internetā kā viņa vada citus pasākumus, jo varbūt tikai mūsu kāzas bija izņēmums, bet nē,tā ir daudzos pasākumos, šīs vulgārās krūtis (http://www.kazukatalogs.lv/dagnija-lukstraupa/983), ja tu esi pasākumu vadītājs, tad ir jāpievērš uzmanība savam apģērbam , stila izjūtai un uzvedībai starplaikos.
Es uzskatu, ka šāda uzvedība svešu cilvēku kāzās nav korekta.

T

Y YoYo 15.02.2013

Visu vajag gatavu ... a pēc tam čīkst kā tādi latviešu nūģi!
Paši neko nespējat noorganizēt?

U uldisx 16.02.2013

Vai arī pašiem kāziniekiem bija pretenzijas? Lasot atsauksmes tiešām šķiet, ka jums kā sievietei vairāk par vadīšanas kvalitāti traucēja tieši vadītājas dekoltē :)

I IevaS 18.02.2013

Tiešām visiem iesaku kārtīgi padomāt pirms slēgt vienošanos ar šo vadītāju. Bijām vasarā vienās kāzas, kur no Dagnijas Lukstraupas solītajām aktivitātēm, spēlēm, viesu izklaidēšanas pasākumiem starpposmos reti tika izpildīts un izskatījās, ka vedējiem ik pa laikam nācās glābt situāciju. Mans viedoklis: neprofesionāla vadītāja, kura labāk koķetē ar mūziķiem nevis pilda vakara vadītājas pienākumus.

E Eduards33 19.02.2013

Jūtams, ka kāzu sezona tuvojas. Konkurenti sarosās. Uzspiežot uz "tanks" smuki redzams, kurš tieši sevi slavina un citu mainot nikus noliek.

G Gundega Gundega 22.02.2013

Jā, Eduard, esmu tik zemu zem galda, kur ēdu un dzeru, tāpēc ļoti apskaužu Dagnijas jauko smaidu, laimīgo sejas izteiksmi un spēju izcelt romantisko, kā arī piesātināt pasākumu ar savu dzidro balsi arī skaisti dziedot.
Dagnija, Tu zini, ka Tev izdosies un mums izdosies, lai kādi vēji pūš pāri.
Paldies, tiem, kas noliek, paldies, tiem, kas atbalsta.
Tāpēc mēs arī esam un būsim ;)
Dagnija novēlu Tev jauku un izdevušos šo darbīgo gadu, lai daudz laimīgi pāri kā arī veiksmi mums Vislatvijas vakaru vadītāju konkurā 8.martā.

Uz satikšanos :)

J Janis & Liga 10.07.2013

esam loti vilushies Dagnijas sniegtajos pakalpojumos. sasolita '' viss bus ta ka jus velaties'' vieta sanemam izpostitu svinigo ceremoniju. norises vieta ieradas 20 min. pirms ceremonijas. nekas netika noorganizets, pilnigs haos. neviens nezina ko darit... pec tam sava neizdariba vaino visus iespejamos-muzikantus, vedejus un pat viesus.
silti iesaku izveleties citu vaditaju-aiztaupisiet gan nervu, gan naudu
nebija verta pat pusi no samaksata honorara...

S SanAn 27.08.2013

Piedodiet, bet nesaprotu, par ko Jūs šeit šūmējaties!!!
Biju bijusi Dagnijas vadītajās kāzās iepriekš, un pagājušā nedēļas nogalē viņai bija uzticēts novadīt mūsu kāzas. Viesi sajūsmā, vedēji tieši tāpat, un mēs paši, vienkārši starojam!

Viss bija perfekti - kronēšana(mičošana) - vēl aizkustinošāk un skaistāk vairs nebija iespējams. Pat Laimes asariņas nobira.

Paldies Dagnij, Tev un Tavam pavadonim (kā daži šeit minēja). Jūs esat vislabākie!!!
Es no mūsu skaistās dienas nebūtu gatava mainīt neko, jo tā bija perfekta.

FF ;)

P.S.
Un vispār zinot šo lapu... šeit var rakstīt visi kas grib un ko grib, nekas netiek pārbaudīts. Var nomelnot, pat neko nedarot. Tie ir latvieši, neviena cita tauta tā nedara ;)
Tāpēc Dagnij, neņem galvā īgņas ;)
Priekā :)

? ??? 27.08.2013

ha ha
sūdzību ielikusi laikam "daiļā līgava", kuru aiz svētku vadītājas lielajām krūtīm nevarēja pat pamanīt?
Zini, ko es tev pateikšu. Kāzu vadītāja nav nekāda viduslaiku kalpone, kuras tērpam obligāti jābūt par pakāpi prastākam, nekā līgavas tērpam. Otrkārt, agrāk populārākas bija vedējmātes, nevis īrētas kāzu vadītājas. Tās vienmēr bija radinieces vai labas draudzenes. Ja jūsu laulātam pārim tādu nav, tad varbūt problēma ir jūsos. Tādas dagnijas ies smaidīdamas tālāk un sadarbosies ar klientiem, bet jūs te rūgsiet un skābsiet pa sūdzību portāliem.

I Inese 01.09.2014

Dagnija ir viena no labākajām vakara vadītājām, mūsu draugu kāzas bija lieliski novadītas, vakars bija sirsnīgs, ar spēlēm un citām muļķībām nepiblīvēts. Varu teikt tikai to labāko... Un šai sīdzības rakstītājai tišām kādi kompleksi un skaudība uz lielākām krūtīm.