''Daers'' pica stundentu. - pretīga pica

Sveiki.
šodien iegādājos veikalā ''Maxima'' uz atlaidām par 0, 49 (iepriekšējā cena 0, 69 santīmi) picu ''Stundentu'', kuras ražotājs ir firma ''Daers''

Silti iesaku nekad šo picu nepirkt. Kad es šo picu uzsildīju, tā sāka smirdēt pēc veca suņa. Garša bija vēl traki šausmīgāka... Liekas, ka gaļa, kas tur ir sabāzta, ir taisīta no vietējiem baložiem vai kaķiem.

Protams, es saprotu, ka par tādu cenu neko dižu nevar vēlēties, bet viņu pat sunim nevar dot! Tāpēc ja gribat vemt, droši pērkat šo picu.

P.S. Ražots Latvijā!

S Sauliite 06.09.2011

A kā Tu zini kā izskatās pagatavota baložu vai kaķa gaļa?

T ToSaulīte 06.09.2011

Zinu vairākus gadījumus, kad šādos izstrādājumos tiek likta sunu un kaķu gaļa. Dažus gadus atpakaļ bija gadījums, kad vienas mazpilsētiņas gadatirgū bija tirgojuši suņa gaļas belašus, pat TV rādīja.Ja kas, suņa gaļu lieto tuberkulozes ārstniecībā. Par to stāstīja izsūtītie latviešī, kuriem pateicoties tieši suņa gaļai bija izdevies izdzīvot izsūtījumā sibīrijā.

S Sauliite 06.09.2011

To, ka ir ļaudis, kuri lieto šo gaļu uzturā, es jau zināju, te vienkārši intereses pēc jautāju kā atšķirt - mazums dzīvē noder :D

T ToSauliite 06.09.2011

Zinu daudzus cilvekus, kuri ir ēduši baloža cepeti, jo padomjlaikos šo putnu bija pilnas kaltes un maizes ceptuves.Atceros, mana vecāmamma stāstīja, ka lai nenomirtu badā, esot pat mazos strazdēnus vārījuši zupā.

S Studentam 07.09.2011

Ko var gribēt no picas, kam virsū sazīmētas cērmes vai citi tārpi! Tas var notikt vienīgi Daugavpilī!

L llietotājs 10.09.2017

zivju produkti arī ir no plastalīna. Redzams direktoram un valdei viss ir pofig, galvenais lai tik eiruki nāk. Par kvalitati parunāsim vēlāk.