www.sudzibas.lv Daces Gailes privātprakse Sabojāta veselība pēc homeopāta Daces Gailes apmeklējuma

Daces Gailes privātprakse - Sabojāta veselība pēc homeopāta Daces Gailes apmeklējuma

Sveiki,
Vēlos padalīties un brīdināt par tām šausmām un veselības problēmām, kuras man nācās piedzīvot apmeklējot homeopātes Daces Gailes privātpraksi.

Viss sākās ar to, ka kopš bērnības man ir bijusi alerģija uz ziedēšanas laiku un sienu. Kad šī gada februārī es nolēmu šo problēmu risināt es devos pie Homeopātes Daces Gailes.
Viņas pakalpojumu cena bija diezgan dārga, taču viņa solīja mani atbrīvot alerģijas.
Mēs uzsākām ārstēšanas kursu. Otrajā nedēļā pēc zāļu lietošanas man sāka palikt grūtāk elpot, tāda kā aizdusa. Šo lietu es pārrunāju ar ārsti, taču viņa teica, ka tas ir normāli, ka sākumā šīs problēmas nedaudz saasinoties, bet pēc tam viss pāriet. Taču ar katru nedēļu man palika sliktāk. Pēc un vienu dienu darbā man sākās lēkme, es nevarēju paelpot, zaudēju samaņu. Kolēģi izsauca ātro palīdzību un es nonācu reanimācijā. Man konstatēja astmu smagā formā, un ja ātrie nebūtu laicīgi paspējuši es būtu nomirusi. Tagad es nevaru normāli nodarboties ne ar kādām fiziskām aktivitātēm. Man trūkst elpas un pastāvīgi jūtos slikti. Ir pagājis pus gads, bet man arvien nav palicis labāk.

Es vēlos jūs brīdināt par to ka Daces Gailes ārstēšana ne pie kā laba nenoved. Neticiet viņas vārdiem. Mana ticība tiem mani gandrīz nogalināja.
Šeit es atradu viņas sludinājumu http://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/health-beauty/health-care-services/homeopath/cxpxf.html

Ar cieņu,
Sigita

O Onka 19.12.2009

palasi S.N. Lazareva "Karmas diagnostiku", uzreiz izārstēsies.

Ārsts jau neredz īstos iemeslus slimībai, viņš ārstē tikai sekas nevis cēloņus. Ja tas ir visu mūžu, tad tabletes un smēri te nepalīdzēs.

A Aleksai 19.12.2009

Es gan dzirdēju, ka homeopātija tieši cīnās ar cēloni. Bet paldies, ka ievietoji šo rakstu, man pat prātā nebūtu nācis, ka no homeopātijas var būt tik nopietnas problēmas. Man savukārt problēmas tieši homeopātija atrisnināja, toreiz vēl devos uz ARS pie dakterītēm gados, divas viņas tur bija, abas ļoti labi piemeklēja ārstējošās zāles. Ak dieniņ, tagad es zināšu, ka pie nezināmiem meklēt jaunus piedzīvojumus neiešu, ja iešu, tad tikai tur kur ir kartiņa ar iepriekšējām receptēm.

Veseļojies Sigita! Galvenais ticēt, ka jebkura problēma ir pārejoša un izārstējama! Tev vienkārši nepaveicās ar ārstu!

S Silvija 28.10.2010

Es pati pie Daces Gailes ārstējos jau vairāk kā trīs gadus. Varu teikt visu to labāko. Savas kaites esmu izārstējusi, pat alerģiju. Pateicoties viņai mana imunitāte ir stiprāka (neslimoju tik bieži). Man ir liels prieks, ka šo gadu laikā man nav nācies savu ķermeni indēt ar klasiskajās aptiekās esošiem medikamentiem. Savu astoņus mēnešus veco dēliņu, kuram nācās pārciest ārstu nolaidību slimnīca, aizvedu arī pēc tam pie viņas. Caureju, kuru ārstēja slimnīcā un neizārstēja, Dace novērsa. Tā kā nevajag visu uzvelt viņai.