Dace Taurīte-Tauriņa - attieksme

Bija nepieciesams gimenes arsts, telefoniski sazinajos ar registraturu vai pastav iespeja pieregistreties ka jaunam pacientam pie dakteres D.Taurites Taurinas, jo tiesi sis arsts veic registraciju atbilstosi manai dzives vietai ka ari esmu lasijusi pozitivas atsauksmes par so arstu. Registratura man neatteica, bet paludza uzgaidit lidz menesa beigam lai varetu personigi griezties pie arsta.
Nogaidot gandriz menesi un ierodoties pie D.Taurinas Taurites , pirmie jautajumi bija par dzivesvietu un iemeslu gimenes arsta mainai, sanemu uzreiz loti nicinosu negativu attieksmi, lai es ejot meklejot citu gimenes arstu to ir pilns un ka vina mani nenemsot aizbildinoties ar to, ka pacientu vinai ir daudz. Tadel rodas jautajums kadel likt gaidit menesi, teret manu un savu laiku , aicinat pie sevis ja jauni pacienti netiek pienemti.
Konsultejoties ar NVD uzzinaju , ka jebkurai registraturai ir japiedava anketa jaunam pacientam un tikai rakstiski arsts var atteik nepienemt jaunu pacientu pamatojot to, mana gadijuma anketa vispar netika piedavata ne no registraturas ne no arstes puses.
Ja sada sistema pastav tad rezumejums ir sads, ka dr.D. Taurite Taurina jaunus pacientus tomer pienem , bet tikai iznemuma karta, aicinot uzreiz pie sevis lai novertetu to materjalo vai kadu citu stavokli.

Sadu attieksmi negaidiju no ''Gada ārsts 2013'' nominantes