www.sudzibas.lv Dace Pravaine Neprofesionāla

Dace Pravaine - Neprofesionāla

Pirms diviem mēnešiem biju grūtniece 4.tajā mēnesī. Sākās asiņošana. Neliela. Devos uz Stradiņiem. Pēc USG apskates (cita daktere) un otras apskates uz krēsla pie Pravaines, tiku palaista uz mājām ar askorutīna un magnija receptēm. Slimnīcas izrakstā- USG viss kārtībā un viss. Vairāk ne vārda. Pravaine nevienu teikumu no savas puses netika ierakstījusi, bet parakstu bija palikusi zem USG uzmeklējuma kopā ar otras dakteres parakstu. Naktī sākās dzemdības. Bērniņu zaudēju. Tajos pašos Stradiņos, kur biju bijusi pirms 10h. Ārstējošā ārste teica-nu jā, Pravaine jau teica, ka tur bija tik daudz asiņu, ka neko nevarēju redzēt......arvien ir palicis neatbildēts jautājums-JA TU, DAKTERE PRAVAINE, TO REDZĒJI-vai tad nevajadzēja atstāt slimnīcā? Vai TO nevajadzēja arī ierakstīt izrakstā???? Esiet uzmanīgi no šādām dakteru neprofesionālām rīcībām (viltībām)