www.sudzibas.lv Dace Mecauсe Viņas mērķis ir iesmērēt Jums kucēnus

Dace Mecauсe - Viņas mērķis ir iesmērēt Jums kucēnus

Gribu brīdināt kucēnu pircejus, neperciet pie Daces Mecauces. Viņa ir kucēnu pārpircējs un viņas mērķis ir iesmērēt jums kucēnus, bet kas tālāk viņu neuztrauc. Nopirkām pie viņas dārgas sugas kucēnus .Potes pase viņai nebija, teiva ka aizmiras mie pie suņa audzēja, bet aidzejs atrodas Roja. Gaidīju es pasi 3 nedelas.Un baidzot vina man atsutija pasi pa pastu .Kaut gan viņai vajadzēja atvest to no Vecāķiem uz Rīgu .Pastājos es uz potēm un uz vetārsta stampām un caur internetu noskaidroju ka vetārsts atrodas Saulkrastos !Bet Dace Mecauce teica ka potes tika ustaisitas tur uz vietas, kur atrodas kucēna mamma un tetis tadat Roja.Tada ka tas iznāk ?Viņi speciali veda kucēnus no Rojas uz Saulkrastiem lai uztaisīt potes? Kas Roja nav neviena vetārsta !UN kāpēc viņa atkal aizveda kucēnu uz Roju ja viņa varēja atstat pie sevis mājas Vecāķos ?Bet izradās kas. Kucēnam divas pirmās potes nebija ustaisitas. Viņa iekukuļoja vetārstam un uzļimēja uzlīmēs ka ir potes.Ta ka viņa dzīvo vecākos un viņas darbs ir kucēnu pārdošana tadat viņai irs savs vetārst un kinologs no „Favorita’ starp citu kura teica ka redzeja kucenus un iedeva kucēnu sarakstu.Un ziņas par ievedēju ir meli, nav Roja un Latvija tadas ielas un rajonu.Kautgan mes esam pasi vainīgi ka braucam pirkt tadu gu suni bez kinologa un arsta.Vainigi pasi ka nopirkām un neredzējām kucēnu vecākus .Pasi vainigi ka nopirkam bez potesanu pases, bet uzticejamies sitais afēristei un melei.Un domaju ka vina ir spekulante un ved sunu no Polijas .
Хочу предупредить желающих купить щенка-не покупайте у Даце Мецауце.Она перекупщик щенков и её цель вдуть вам щенка, а последствия ее не касаются.Но все попорядку.Купили у нее щенка дорогой породы.Паспорта о прививках у нее не оказалось, сказала мол, что забыла у заводчика.А заводчики находится в Рое.Ждала я этот паспорт 3 недели.Наконец она мне по почте переслала этот паспорт.Хотя должна была из Вецаки привезти мне в Ригу.Посмотрела я на прививки и на штамп ветеринара и по компьютеру выяснила, что ветиринар находиться в Саулкрастах!А Даце Мецауце говорила, что прививки были сделаны там на месте, где находиться мама и папа щеночка, то есть в Рое.Так как же это получается?Она специально возила щенка с Рои в Саулкрасты сделать прививку?Что, в Рое нету ни одного ветеринара?И что она обратно отвезла в Рою щенка, хотя могла оставить в своем доме, т.к.до этого она сказала, что мама щенка-это её собственность.А получается вот что.Прививки 2 первые щенку не были сделан.Она просто замаксала ветеринару и наклеили наклейки в паспорт, что есть прививки.Так как она живет в Вецаках и занимается собачьим бизнесом давно, так у неё всё схвачено-и ветеринар В Саулкрастах и кинолог из Фаворита, которая кстати говорила, что видела щенка и дала ей затем щенячий лист.И данные о заводчике враньё.Нету в Рое и Латвии таких улиц, районов.
Конечно мы сами виноваты, что поехали покупать такую породу без кинолога и врача.
Сами виноваты, что купили и не увидели родителей щеночка.
Сами виноваты, что купили без прививочного паспорта, а доверились на обещания этой аферистки, обманщицы.И думаю, что она перекупщица и ввозит в Латвию щенков с Польши.
И муж её, начальник полиции Земельского района покрывает её.Одна шайка.
Но бог всё видит и накажет её и её мужа.

I

Komentāri (40)

. ....kl 15.11.2009

Pārrēcos :DDDDD suņa audzējs...

L Lapanda 15.11.2009

, ------teiva ka aizmiras mie pie suņa audzēja, bet aidzejs atrodas Roja---, eu, vai šitais rakstīts ķīniešu valodā?? Vecenīt, tu pa priekšu apgūsti kaut drusciņ gramatiku un tad raksti kļauzas, a to pati pēc idiotes izklausies.

A Antons 15.11.2009

Eu normaalas štellītes visi cīnāss ka var..., skukis tirgo suņukus, bet tu kļauzniece Vecus Džemperīšus un iespējams no autiņiem fenderētas tumbiņas...Katram savss profilsss, gan jau arī kliemtiem stāsti, ka vešiņas pastaisītas, ...bla bla bla, un tehniku opiss atstāja mantojumaa...cool

N nikolaijs 15.11.2009

Nesapratu par ko cepiens, Vai sunim nav pautu, vai trūkst vienas kājas ? Lai vetiņš no Saulkrastiem piepelnās Rojā man neskauž .Talsu vets .

A aldis 15.11.2009

Kas tas ir pastājos es uz potēm un uz vetārsta stampām .Man vajag tulku un zāles prese sāp no zviegšanas .Labi paķēra pat bez kāša .

B biksis 16.11.2009

Ko jūs cepaties... Nu cilvēks, kam ar latviešu valodu ikdienā nav darīšana, uzrakstīja latviski un to pašu arī krieviski. Jāpriecājas ka vismaz kāds no krievu tautības cilvēkiem meģina rakstīt latviski - neskatoties pat uz kļūdām

A ausma 16.11.2009

Neko nesapratu, vai dārgās šķirnes kucēnam kas noticis ? Ļoti drosmīgi apgalvojumi te izskan, liekas, ka tās ir tīras konkurentu cīņas URLU stilā .ZAMAKSALA, ŠAIKA, PRIHVAČENO..utt.RIEBJAS lasīt .

P Pika 17.11.2009

A kas tas bija par dārgas sugas kucēnu? A vai nopirkāt pa lēto? Es arī gribu.

I ilzite 19.11.2009

Ta ir skolota, ta saucama audzetaja Dace, vina saja portala jau figure vairakus gadus...Cilveki esiet modri, izrakajiet visu internetu, visu iespejamo izlasiet un tad domajiet par pirksanu.Un galvenais pie ka un vissvarigakais pirksanas-pardosanas ligums, kaut tas vismaz uz neilgu laiku dod ceribu ka sunuks bus dzivotajs.

V Vicia 19.11.2009

Jus, esat mazu dalu dabujusi ciest, citiem patiesam no sis sunu tirgotajas ir sanacis cabiski pavisam.Un ar tiem dokumentie-dzimsanas apliecibu skataties ka ari nav brinumi.Painteresejaties par kucena vecakiem vai vispar tadi eksiste.Dokumentus ari ir kas izgatavo, tas ir tads biznes, tev galvu noskruves, ja lidisi taja ieksa un interesesies, tur pat godigie audzetaji kluse...Dace tirgo dzadas skirnes-jorksiras terjerus, cihuahua, biglus, dzeka rasela terjerus, vacu mazos spicus, pundurspicus...

D dace 19.11.2009

šobrīd grūti laiki arī suņu pārdevejiem, laikam jau tā visvienkāršāk ir tikt galā ar konkurentiem. Un vēl, nau jau daudz kuri ar šīm lietam nodarbojas dauz gadus un protams par katru ir rekstīts šaja lapā. Ja iepriekš rakstītaja nebūtu ieturējusi anonimitati, tad noteikti arī par viņu būtu lieti anonīmie dubļi...

T Tita 19.11.2009

Ilzīte-Vicia! Un tu būtu tā "godīgā audzētāja"?? Kas ir, savus kucēnus nevari iztirgot un tagad te cepies un meklē vainīgos...

V Vicia 19.11.2009

No jums Dace gribi vai negribi jaietur distance, vai nu ko jus makat, bet nevainigus cilvekus apliet ar dubliem to gan.Tad, vismaz butu atzinusi savas kludas un pieklajibas pec kaut atvainojusies, kadam no cietusajiem, nemaz nerunajot par cilveku smauksanu.Es, nerakstu no konkurences nomelnosanas puses bet es ari sen no jums esmu cietusi.Manis pec audzejiet sunus, jo cilveki tos mil un iegadajas, bet ludzu pildiet savu darbu ka nakas.Ja potem jabut lai butu, ja ligumam jabut lai butu, tad neviens neko neparmetis un negriezis robus jusu biznesa.Visiem jau gadas kludas, bet ne jau vienas un tas pasa visu laiku atkartojas.Veiksmigu biznesu tikai bez ieprieksejam kludam.Tas nav launa velejums, tas ir no sirds, es jums esmu sen piedevusi, vienkarsi nespeju aizmirst.Kaut zinu ka pec si komentara atkal bus nemuki un necienigi raksti no jusu puses.Es, ceru ka kludos Visu labu.

K Kuršāne 19.11.2009

Vicia, vai tev slikts mopsis izauga?

V Vicia 19.11.2009

Ne, vel launak...lai tev prieks, betes jau rakstiju ka komentari sekos...Lai tev iet tik pat labi ka lidz sim...Dace, neslepies zem citievardiem...doma ta pat skaidra.Sudi ta ka ta, taisnojies? Laikam vainiga...

J jackass 19.11.2009

Kas par suguuu .? ZB visi peraas, bet kas par sugu galu galaa . Un cik tad vins daargs vins bija ?

Pastājos es uz potēm un uz vetārsta stampām ... Pārrēcos:D

Viņa iekukuļoja vetārstam un uzļimēja uzlīmēs ka ir potes... Hīts:D

L Lelduksis 20.11.2009

možīt satiekaties un sasitat sejas, a možit vagag saprast jēgu .Štota nevaru iebraukt??????????????? vai runa iet par to nozagto mašīnu? kas tie par nesakarīgiem tekstiem un to negribās izrunat vagīna... vai tas ir kāds vārds uzvārds?

L Lelduksis 20.11.2009

izlasiju no puses visus komentarus tagat sapratu kāpēc tu Vagīn apsaukā tos citus par Hītu:D tā nav labi apsaukāties
Lelduksis ir galīgi dusmīgs...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes