LV RU
www.sudzibas.lv Dace Amoliņa psihiatrs Nekompetence un ārsta ētikas normu neievērošana

Dace Amoliņa psihiatrs - Nekompetence un ārsta ētikas normu neievērošana

Vēršoties pie šī ārsta pēc medikamentu receptes pagarinājuma elektroniski hroniskai saslimšanai, saskāros ar izcilu nelaipnību un pilnīgu pacienta un ārstniecības ētikas normu neievērošanu. Sazinoties telefoniski, saruna tika pārtraukta no ārstes puses brutāli nometot klausuli un fakti neiedziļinoties situācijā. Rezultātā pacients, kurš ilgstoši ārstējas ar zināmu diagnozi palika bez zālēm kaut vai līdz nākošās vizītes laikam pie ārsta. Prasītās zāles tā vienkārši atcel uzreiz nedrīkst! Rezultātā pacIents palika bez aprūpes! Ārsta rīcība ir vērtējama kā pavirša un augstprātīga attieksme pret pacientu!

Rv

Komentāri (8)

аndroid 21.06.2018

Nav tādu zāļu, kas ārstē psihiska rakstura saslimšanas. Psihiatrijas nozare ir parazīti, kas uz nodokļu maksātāju rēķina pumpē naudu no valsts visādu nevajadzīgu zāļu iegādei. Bet "slimniekiem" gan patīk lietot antidepresantus, gribās taču nedaudz pakaifot. Tāpēc ārsts arī atsaka, jo pacients kļūst par narkomânu.

An AnvoyT 22.06.2018

Šaubos vai Jūs apjēdzat, ko runājat. Pie psihozēm medikamenti ir pacienta drošības jautājums. It sevišķi, ja runa ir par šizofrēnijas vai citu realitātes uztveres traucējumu saslimšanām. Un smagi slimiem pacientiem benzodiazepīniem mājās ir jābūt vienmēr. Psihisku slimību gadījumos arī simptomātiskā medikamentozā ārstēšana ļoti bieži ir vitāla. Arī depresijas gadījumos, jo arī depresija nogalina.

Cr critical thinker 22.06.2018

cirvītis. no antidepresantiem kaifs...

аndroid 22.06.2018

Skaidrs, kurš te "ārstējas"

St stellas 21.06.2018

Ārstam nav jāizraksta medikamenti neklātienē. Ja tie ir valsts kompensējamie medikamenti, iespēja iztrakstīt tos telefoniski nav paredzēta. Ja kāds to dara, tad tā ir pretīmnākšana. Pacientam pašam ir jāplāno laiks un vizītes ar tādu regularitāti, lai medikametu lietošana būtu nepārtraukta. Ētiku neievērojat Jūs, nomelnojot ārstu nepamatoti.

Cr critical thinker 22.06.2018

neizraksta telefoniski. izraksta e-veselībā. patiesībā risinājums būtu samaksa par šo pakalpojumu, un miers

Rv RVPLAT 22.06.2018

Ta ir patiesiba! Jabrinas, ka var neuzklausot, arstet pacientus?

Rv RVPLAT 22.06.2018

Ta ir patiesiba par arstes komunikaciju un attieksmi! Jabrinas ka var arstet neieklausoties?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes