www.sudzibas.lv Dabīgi produkti/ JUMIS JUMS SIA Krāpšanās, slikts serviss, ņirgāšanās par klientiem

Dabīgi produkti/ JUMIS JUMS SIA - Krāpšanās, slikts serviss, ņirgāšanās par klientiem

Neiesaku šeit kļūt par pastāvīgo klientu, it sevišķi, ja vēlaties pirkt svaigi spiesto sulu, ko viņi izmanto kā mārketinga triku klientu pievilināšanai. Un tad sāk izdarīt spiedienu uz pastāvīgajiem klientiem, ka ir jāpērk kaut kas papildus. Cilvēki, sāk justies neērti pērkot svaigi spiesto sulu vien. Ja redz tāda ir biznesa nostādne, tad vajag to arī tā pasniegt, nevis sākt izdarīt spiedienu uz klientiem dažādos veidos par viņiem ņirgājoties.
Un interesanti, ka vadītāja, pieaugusi sieviete, jau gados nodarbojas ar mobingu pret saviem klientiem un tādā veidā sniedz piemēru saviem darbiniekiem.
Nerunāsim nemaz par šmaukšanos ar produktu svaru, naudas izdošanu un pat preču cenām, precei atrodoties turpat pie kases.
Plus cenas 2x vai pat 3x reizes augstākas kā Rimi, bet svaigie produkti nekvalitatīvi, veci, sažuvuši un tt.
Atsevišķi jāpiemin ņirgāšanos par klientiem, kas var nonākt pie tādiem apmēriem, kā caurejas zāļu pievienošanu svaigi spiestajai sulai.

Šo situāciju šajā veikalā novēroju jau ilgstoši, gan caur savu, gan caur citu klientu pieredzi.

J