www.sudzibas.lv Dabīgi produkti/ JUMIS JUMS SIA Krāpšanās, slikts serviss, ņirgāšanās par klientiem

Dabīgi produkti/ JUMIS JUMS SIA - Krāpšanās, slikts serviss, ņirgāšanās par klientiem

Neiesaku šeit kļūt par pastāvīgo klientu, it sevišķi, ja vēlaties pirkt svaigi spiesto sulu, ko viņi izmanto kā mārketinga triku klientu pievilināšanai. Un tad sāk izdarīt spiedienu uz pastāvīgajiem klientiem, ka ir jāpērk kaut kas papildus. Cilvēki, sāk justies neērti pērkot svaigi spiesto sulu vien. Ja redz tāda ir biznesa nostādne, tad vajag to arī tā pasniegt, nevis sākt izdarīt spiedienu uz klientiem dažādos veidos par viņiem ņirgājoties.
Un interesanti, ka vadītāja, pieaugusi sieviete, jau gados nodarbojas ar mobingu pret saviem klientiem un tādā veidā sniedz piemēru saviem darbiniekiem.
Nerunāsim nemaz par šmaukšanos ar produktu svaru, naudas izdošanu un pat preču cenām, precei atrodoties turpat pie kases.
Plus cenas 2x vai pat 3x reizes augstākas kā Rimi, bet svaigie produkti nekvalitatīvi, veci, sažuvuši un tt.
Atsevišķi jāpiemin ņirgāšanos par klientiem, kas var nonākt pie tādiem apmēriem, kā caurejas zāļu pievienošanu svaigi spiestajai sulai.

Šo situāciju šajā veikalā novēroju jau ilgstoši, gan caur savu, gan caur citu klientu pieredzi.

J

Komentāri (2)

S Sergejs2 27.08.2022

Šmaukšanās un ņirgāšanās par pircējiem viņai jau ir ierasta lieta. Iesaku turp vispār neiet. Ja nopērk tikai sulu, tad nopēta pircēju kā bomzi un izdara ļaunas piezīmes. Uzbāžas, lai pērk preces, ko pircējs nevēlas.

Sula ir nekvalitatīva un jau atkārtoti no tā nācies doties uz WC. Izskatās, ka par šo kreiso ūķi vērsīšos tiesībsargājošās instancēs, lai aiziet un tos inspicē.

Veikala atbildīgā ir Ilze Ezergaile. Regulāri maina SIA nosaukumus. Slēpjas aiz dažādiem SIA un dažādām juridiskām adresēm. Pašlaik veikals Krišjāņa Barona ielā 41/43, Centra rajons, Rīga, LV-1011, reģistrēts uz SIA "Jumis Jums". Šmaucas un Google atsauksmēs uzdod, ka saucas "Kraft Rīga", kaut "Kraft Rīga" pēc pieejamuem datiem jau sen slēgts.

J juleisy 27.08.2022

Paldies, ka arī dalāties ar savu pieredzi. Patiešām nevarēju saprast, kas tur notiek, ņemot vērā manu slikto veselību, es pat nespēju situāciju īsti aptvert, kā var tik necilvēcīgi kolektīvi ņirgāties par cilvēku, kamēr pircējs pieklājīgi pasūta sulu un vēl kaut ko papildus, kad jau saprot mājienus, ka nevar tikai sulu pirkt.
Bet caurejas zāļu pievienošana sulai, ir vienkārši nereāli. Domāju, cilvēki, kas izlasa šo, tam pat netic. Bet diemžēl, tā ir skarbā patiesība.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes