www.sudzibas.lv D GROUP parads arests

D GROUP - parads arests

Man ir neliels celtniecības uznemums. Panemam uz nomu 2 traktorus un generalis maums laikus nesamaksaja, tadeļ nevarējām par traktoriem samaxat.pec tam piedziņu uzņēmās šie D GROUp. Izstāstīju ka nevaram uzreiz samaxat jo mums nemaksa un faktiski esam uzmesti bet viņiem vienalga.
Pēc nedeļas atklāju ka mums no kontiem ir pazudusi visa nauda, nebija daudz bet vienālga nepatīkami. Izrādās ka šis uznemums ar saviem tiesu izpilditajiem ir arestejuši ne tikai manus bankas kontus bet ar VISU mums piederos mantu- panema mebeles un datorus no manas dzivesvietas!!!
Ka tad es varu samaxat to paradu ja man visu atnem un nevaru strādāt??? kur skatas policija un tiesa???

Au

Vairāk sūdzības par D GROUP

La lauris 09.10.2012

Interesanti, bet kur tad problema, panemi samaksa, nevari samaksat, nenem, socialisms sen beidzies, ir tacu krediti, vareja ko iekilat, patik sadi cilveki vispirms azinemas vaj panem kaut ko, pec tam saprot ka nevar samaksat un sak sudzeties

Likumsargs 09.10.2012

Ja paņēma, tātad ir bijusi tiesa un tiesa tā ir nolēmusi, jo bez tiesas lēmuma, neviens neko nevar jums atņemt!
Ja ir tā kā Jūs sakat, tad jūs nestāstāt visu patiesību!

Sk Skabarga_81 02.12.2015

Likumi ir rakstīti visiem! Tās ir tavas problēmas, ka laicīgi nevari nomaksāt par sniegto pakalpojumu, par kuru esi uzņemies atbildību! Pakalpojumu tev sniedza, tev bija jāmaksā. Uzņēmums ar to rēķinās! Tev ir jāskaidrojas ar to uzņēmumu, no kura īrēji tehniku... Tātad viņi paši ir nodevuši tavu lietu attiecīgam uzņēmumam par parāda piedziņu!

Ja esi uzņēmies atbildību, tad jārēķinās ar sekām...