www.sudzibas.lv cv.lv kāda vela pēc

CV onlaine - kāda vela pēc

Atradu "darba sludinājumu caur CV onlaine". Aizsūtiju CV - ir oK, sarunājām dienu uz pārrunām. Diemžēl sev zināmu iemeslu dēļ neaizgāju uz pārrunām. Zvana man no CV onlaine - kādā sakarā Jūs nebijāt uz pārrunām ? Saku, tā un tā... nevarēju. CV onlaine atbild - par sodu, caur mūsu portālu Jūs vairs nevarēsiet sameklēt darbu !!! Vai tad mēs būtu parakstījuši kādu līgumu ar "CV onlaine", ka viņi mani šitā soda. Bez tam cik reižu Es biju uz citām pārrunām, vai tad kāda jēga ! Ka tik tur nav atkal kāda naudas pelnīšana uz darba meklētāju rēķina

A Arčiks 23.07.2010

Jā, ja vīrietis ir pļempa, tad viņš nekur darbu nedabūs.

1) Ja sev zināmu iemeslu uz pārrunām netiec, savlaicīgi vajag piezvanīt potenciālajam darba devējam un atvainoties.
2) Ja pret pārrunām attiecies kā pret obligatorisku pasākumu nevis ar patīkamu un cerību pilnu domu, nevienam darbinieks ar pofigista ģīmi arī nav vajadzīgs
3) Cik es zinu, tad no darba meklētājiem portāls neko neprasa
4) Pareizi darīs, ja izdzēsīs. Kam viņiem vajadzīga lieka makulatūra par tiem, kas ir viltus darba meklētāji. Tad arī darba devējam būs vieglāk atlasīt īsto kandidātu.

Maini savu attieksmi pret darbu un pienākumiem, tad darbs pats atradīsies.

A Arčiks 23.07.2010

Man aizdomas, ka pirmsintervijas vakarā Tev bija seanss ar getranketerapeiti Vaina Polšā

D Dīdī 25.07.2010

Oi kā te vienu audzīna :D

E Es 26.07.2010

Varēji jau šeit nerakstīt.Ja tu būtu pazvanijis iepriekš un pateicis, ka nevari ierasties, tad ok, bet ja tu neieradies vienkārši, tad tu esi pilnīgs tirliņš.Es arī tādus esmu sastapis personīgi.Sarunā tikšanos, nogaidi tādu lohu stundu, iztērē savu laiku un viss.Nekādas atbildības.Tadi darbinieki nevienam nav vajadzīgi.

I Ilze 02.08.2010

Jāni, nu varēji jau neblamēties.. :D
Tas, ka necieni citu cilvēku laiku neko labu nepasaka par tevi pašu. Par CV-Online - kāpēc gan viņiem būtu tev jāpiedāvā vēl kādas iespējas? Gan jau ka ir taču vesela rinda tādu, kas uz intervijām ierodas, ja to ir apsolījuši.. Galu galā - viņiem tak ir atbildība (kaut vai morāla) par to vai uz uzņēmuma interviju tu aiziesi..
Šaubos gan arī, ka tāda kompānija būtu draudējusi tevi šādi sodīt.. un ja arī - pats jau vien sevi esi sodījis.. :)

G Gazda 25.08.2010

Principā, TG/AM.Iespējams, ka Tavā vietā kāds cits jau būtu sen strādājis.Brīvas vakances šobrīd nav "trekno gadu" līmenī, bet gan ir akūts deficīts.Es uz darba pārrunām aizbrauktu ar 38 grādu temperatūru vai zilu aci.