www.sudzibas.lv CV Izskatīšana Darba deveji nepieņem CV

CV Izskatīšana - Darba deveji nepieņem CV

Labdien ! Kā tas nākas, ja valstī ir ieviesta CV sistēma, bet darba devēji tos neņem pretī un atsakās izskatīt, ja tu neaizpildi viņu piedāvātās anketas ? Piemēram valmierā Maxima veikalā nesu CV, bet man pretī piedāvāja aizpildīt viņu pašu izveidotu anketu un ja tā netiek aizpildīta, tad CV netiek izskatīts. Papildus tieši analoģiska situācija bija Valmieras piena kombinātā, kur arī CV vietā to atsakās pieņemt un izskatīt, ja tu neaizpildi viņu pašu izveidotu anketu. Man piemēram riebjas pildīt pašu izveidotas visādas anketas un tā iemesla pēc manas izredzes tikt šajās vietās strādāt ir nekādas. Papildus valstī ir ieviesta CV sistēma un cilveki pie tās jau ir pieraduši, kapēc man ejot ar CV rokās kādu darba vietu, viņš ir jāizmet atkritumu grozā.

C

V veiksminiece 28.05.2012

CV ir paredzēts lai prezentētu sevi. šīm kompānijām ir savi uzskati pēc kā izvērtē darbiniekus un lai to noskaidrotu ir šīs anketas. Ja negrib strādāt tad jebkāds iemesls būs svarīgs lai to nedarītu! un vēl sūdzībās ieliek :D

C comando 28.05.2012

Pardomu plūsma var tikpat labi būt viņu anketā un manā CV. Bet es uzskatu ka nav darba devējam tiesības neizskatīt CV. Priekš tam eksistē tāda lieta intervija.

C comando 28.05.2012

veiksminiece-sūdzībās tapēc, ka tas ir diskomforts. Pamēģini pati ar to saskarties un tad runāsi savādāk. Tad kad tu pati iesi iesniegt savu CV un liek saprast ka, viņš tikai tualetei der.

Z zaptesburka 29.05.2012

Taisnība, darba devējiem ir vieglāk apkopot un salīdzināt informāciju no anketām. Un tās ir viņu tiesības - prasīt, lai pretendenti uz darba vietu aizpilda viņu anketas. Un vidusmēra cilvēkam nevajadzētu rasties problēmām ar to aizpildīšanu, tāpēc nesaprotu, kur ir Tava problēma. Kā nekā neviens Tevi ar varu nespiež iet un pildīt viņu izveidotās anketas, un nav arī pamatoti sūdzēties, ja darba devējs nevēlas Tevi pieņemt darbā, ja atsakies izpildīt viņu prasības. Redz, kā tās anketas jau pašas par sevi strādā kā pirmā atlase - atsijājas tie potenciālie darba ņēmēji, kas ir vai nu pārāk dumji, vai pārāk cimperlīgi, lai aizpildītu štrunta anketiņu.

V veiksminiece 24.08.2012

Pilniibaa piekriitu zaptesburkai :))

donna b 24.08.2012

CV briva forma ir labs kad iesniedz caur i-net, piem. cvonline.lv. Bet darbadevejam ir tiesibas pieprasit aizpildit info tada formata, kadu viniem vajag. Gribi dabut darbu, tad japild tadas anketes, kuras tev dod. Patik, vai nepatik. Negribi piepuleties, sedi bez darba. Vienk. smiekligi bija lasit so sudzibu.