www.sudzibas.lv ctobi uexatj na zarabotki za grancicu, nuzni kursi za 30 Ls Aleksandr, predlagaet rabotu za granicej, beret 30 Ls za predvaritelnie kursi

ctobi uexatj na zarabotki za grancicu, nuzni kursi za 30 Ls - Aleksandr, predlagaet rabotu za granicej, beret 30 Ls za predvaritelnie kursi

Narod, esli xotite uexatj za granicu, ne popadite k takomu Aleksandru (imja mozet menjatsa) predlagaet rabotu na stroik eza granicej( Germanija, Golandija, Kaliningrad i t.d.), po tipo firma ni4ego ne beret za oformlenie na rabotu, tolko nuzno proiti kursi, 4tobi polu4itj koro4ku..kursi stojat 30 Ls..tolko etix kursov ne dozdatsja, tolko pustie obewanija...

S sjuziana 08.10.2009

adress firmi Kr. Valdemara iela 14 kab. 7

Mamma 08.10.2009

Sjuziana celtniece cels zagranicu.

D Dmitrij 08.10.2009

POlnij razvod narod ne veditesj, ja sam uze dva mesjaca zdu obes4anix kursov i denjgi vibitj nazad ne magu

F fred 08.10.2009

da ja toze zdu etix kursov, zvonju emu a on ne beret

V Vilnis 08.10.2009

Tulkojums valsts valodā Dmitrija komentāram:

Pilnīga šķiršanās, tauta nevedieties! Es pats jau divus mēnešus gaidu apsolītos kursus, bet naudu atpakaļ izsist nevaru. (tulk.no kr. val)

S sfsdfsd 08.10.2009

patiesībā darā neviena firma neiekārto - tikai atrod, papīrus taisa paši, tā lūk auni

F fibll 10.10.2009

Es arii, kaut ko taadu dzirdeeju jau..

A albis 12.10.2009

a tam 4to kurss molodovo boica, nu da eto na rabotu za gronicai, vAfgan.купи клавиатуру с русским шрифтом ОВЦА! АПНИЦИС БУРТОТ КРИЕВИСКИ АР ЛАТИНЮ БУРТИЕМ oi aizmirsu pārlēgties.

A albis 13.10.2009

tīrākā mānīšanās jo kursi ir jāiet katram kas neko nemāk darīt, un ārzemēs tādi ir ''vajadzīgi''.

S serz 11.11.2009

da a sei4as on uze otklu4il telefon i ego na naiti