www.sudzibas.lv CT izmeklēšana Ģimenes ārstam vajag ātri precizēt diagnozi, lai turpināt Dnl

CT izmeklēšana - Ģimenes ārstam vajag ātri precizēt diagnozi, lai turpināt Dnl

Kas vispār notiek ar medicīnu - nav iespējams sanemt rehabilitologa ieteikumus, lai tikt pie efektivājiem proceduraam, lai ātrāk atgriezites darbā - jā ārsts raksta cito! Tas nozime - ātri, ļoti! Bet Salaspils poliklinika tas uztvēr, ka teiksim, 2 - 3 nedēļās laikā "mes jums piezvanīsīm, kad būs vieta " = valsts man makjsa dnl, bet skaidrs, ka ātrāk vajag sakt pareizus kustībus, lai atveseļoties, pie tam laba roka lauzta. Jau 4 menešu mani sūta no 1 "specialista" pie otra - līdz mikroķirurgam un atpakaļ līdz rehabilitologa, pie kura nav ne jausmas kas tikšu un parādīs vingrinājumus, kurus man būs jāveic. Dnl pagarināta līdz 26.03.21 - ! Bet pie ergoterapeita pēc cito! Mani pierakstīja uz 27.03.21. G. ! Vai tas nav murgs - - no 11.12.20 g. Uz dnl, dzīvoju salaspilī.
Tas bija viens stasts - otrs - par vīru - uz dnl no 15.02.21 - ar nepieciešamību ātri uztaisīt ct plaušam - arī, jāgaida rindās - 26.02.21 pierakstijāmies uzn. Aiwa clinic,. Labi. Ģimenes ārsts gaida, laiks iet, bet šodien 2.03.21 piezvānija no mfd - izmeklēšanas aiwa clinic nebūs (paskajdrojumus nebija) - pārceslim uz 15.03.21 - nu bet vīram pēc iespējas ātri vajag kaut ko darīt, ja diagnoze apstipināsies! Laiks iet. Tiešām, brīnumi, visas slimnīcas strāda, un t. T. - bet savlaicīgi sanemt kvalitatīvu med. Palīdzību nevar - jāgaidā rindās 2 menēšus un vairāk! Vai nu palielināt ārstnieciskas personas daudzumu, vai samazināt slimnieku skaitu...

н НеКариньш 02.03.2021

ĢIMENES ĀRSTS MAKSĀ PAR TO NO SAVĀ KABATA!