LV RU
www.sudzibas.lv CT izmeklēšana Ģimenes ārstam vajag ātri precizēt diagnozi, lai turpināt Dnl

CT izmeklēšana - Ģimenes ārstam vajag ātri precizēt diagnozi, lai turpināt Dnl

Kas vispār notiek ar medicīnu - nav iespējams sanemt rehabilitologa ieteikumus, lai tikt pie efektivājiem proceduraam, lai ātrāk atgriezites darbā - jā ārsts raksta cito! Tas nozime - ātri, ļoti! Bet Salaspils poliklinika tas uztvēr, ka teiksim, 2 - 3 nedēļās laikā "mes jums piezvanīsīm, kad būs vieta " = valsts man makjsa dnl, bet skaidrs, ka ātrāk vajag sakt pareizus kustībus, lai atveseļoties, pie tam laba roka lauzta. Jau 4 menešu mani sūta no 1 "specialista" pie otra - līdz mikroķirurgam un atpakaļ līdz rehabilitologa, pie kura nav ne jausmas kas tikšu un parādīs vingrinājumus, kurus man būs jāveic. Dnl pagarināta līdz 26.03.21 - ! Bet pie ergoterapeita pēc cito! Mani pierakstīja uz 27.03.21. G. ! Vai tas nav murgs - - no 11.12.20 g. Uz dnl, dzīvoju salaspilī.
Tas bija viens stasts - otrs - par vīru - uz dnl no 15.02.21 - ar nepieciešamību ātri uztaisīt ct plaušam - arī, jāgaida rindās - 26.02.21 pierakstijāmies uzn. Aiwa clinic,. Labi. Ģimenes ārsts gaida, laiks iet, bet šodien 2.03.21 piezvānija no mfd - izmeklēšanas aiwa clinic nebūs (paskajdrojumus nebija) - pārceslim uz 15.03.21 - nu bet vīram pēc iespējas ātri vajag kaut ko darīt, ja diagnoze apstipināsies! Laiks iet. Tiešām, brīnumi, visas slimnīcas strāda, un t. T. - bet savlaicīgi sanemt kvalitatīvu med. Palīdzību nevar - jāgaidā rindās 2 menēšus un vairāk! Vai nu palielināt ārstnieciskas personas daudzumu, vai samazināt slimnieku skaitu...

Komentāri (1)

н НеКариньш 02.03.2021

ĢIMENES ĀRSTS MAKSĀ PAR TO NO SAVĀ KABATA!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes