Crss Servisa, Autoağents, Tavsserviss.lv - Slikts serviss, krāpšana

Atrodas serviss līzuma ielā, situācija bija tada, auto tek radiators un udens suknis. Aizdzinu viss taka labi, pirmais kas iekrita acīs bija tosols kas ieliets dzesēšanas sistema. Manam auto der tikai '' longlife af 12 - 40c'', antifrizs. Reali ieliets bija nezin kads wolf tosols. Neatkarīgi ka visos kagalogos ir norqdits ka dzinejam der tikai šīs antifrizs.
Tad sakas jautrākais, radiators un sūknis izmaksāja + / - 400eur. Cena liekas adekvāta līdz apskatījos katalogos ka nissen firmas radiators maksa ap 100eur un suknis max 40eur. Neņemot vera to ka detalas nebija jaunas, bet gan lietoas.
Čaļi izliekas par ato speciem, bet realitātē viss ka padomju laikos, samainam detalas, diagnostikas vispār nav. Ka rezultāta aizgāja pa pieskari ellas radiators un ara temperatūras mērītājs, kurs regule klimat kontroli.
Kad aizbraucu otrreiz, pārbaudīt ritošo un bremzes. Otreiz neatgriezos, jo pie jautajuma kas noticis ar roceni atbildēja ka jāmaina visa sistēma, neatkarīgi no tā ka stāvbremzei ir vadības bloks kurš šajā gadījumā ir vainīgs.
Ieteikums, reikinatiea ka servisa ir b/u rezerves dalas, un mehaniķi māk labot tikai standarta auto. Atskruveju nomainiju pieskrūvēju.
Komplektam atklajas ka dēļ tosola atkal krit limenis dzesēšanas sistema un ir paradijusies suce.

T

S SESKIS12 27.11.2017

Atkal šis ir apčakarēts :D

C critical thinker 27.11.2017

jā, pilnīgi noteikti ļaunais 'tosols' uztaisīja sūci :D

S SESKIS12 30.11.2017

Šim ginekologi ar pāri nodarījuši :D